Sign in to follow this  
Followers 0
petrovic

Tinichigerie Bucuresti

4 posts in this topic

Salutare tuturor,

am un Volvo S40 si acum cateva seri coborand de pe trotuar mi-am infundat aripa fata intr-unul din stalpii verzi pusi de primarie.Am si eu nevoie de un sfat;unde as putea merge sa mi-o indrepte cineva, dar sa o faca bine,nu doar sa para ca seamana cu forma pe care a avut-o initial?

Va multumesc si astept cateva sfaturi de la voi.

Adrian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia legatura cu Claudiu .

El de fapt este vopsitor , .....unul pe care oricine de pe acest forum il va recomanda , dar banuiesc ca si pe parte de tinichigerie iti poate recomanda pe cineva de incredere .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, eu am avut o problema asemanatoare, mi-am sifonat capota, nu era tare si am zis sa o repar, preturile pt care vroiau sa o repare erau de la 4,5 mil la 6,5 mil, ma cam grabeam si as fi facut-o cu 6,5, dar am zis sa caut la dezmembrari, o capota la aceeasi culoare, am gasit cu 2 mil, am mai platit 700k transportul ca a trimis-o de la timisoasa, nu era perfecta, adica era un pic mai veche decat a mea, cu lovituri de la pietricele, samd, ideea e ca nu era sifonata, si nu ma intreaba nimeni nimic, asa ca poate e mai bine sa faci acelasi lucru, e mult mai mare bataia de cap sa o repari, cred eu, si dupa cum ti-am zis, mai scump.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0