agglutina

DVD, Bluetooth, GPS

12 posts in this topic

Domnul Bogdan G., asteptam pareri :D...ideea pare foarte interesanta :), adica de multa vreme asteptam asa ceva si pentru S40 II, dar sa fie un brand ceva mai serios :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi-ar prinde bine un astfel de lucru,mai ales acum ca am reusit sa sparg ecranul de ICMcry.gif

Intrebarea e:Cum ramane cu comenzile de la clima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi-ar prinde bine un astfel de lucru,mai ales acum ca am reusit sa sparg ecranul de ICMcry.gif

Intrebarea e:Cum ramane cu comenzile de la clima?

valaleu dar ce ai facut?ai rupt clemele sau ai spart ecranu?cum ai reusit?

garantat cu clima o rezolvi tot prin intermediul lui.arata chiar fain...dar pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am spart ecranulcry.gif Cum am reusit?E foarte fragil....crede-ma...un telefon aruncat si s-a inflorit mai ceva ca un parbriz.

Intradevar arata bine ''jucaria'',dar raportul calitate-pret care o fi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai bine mai Paule, nu-ti stateau bine 100E in buzunar ?

Varianta cea mai ok este cu ecran RTI de la NECVOX, din pacate nu mai fac pt S40/V50 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca mai sunt din astea... Nici nu-i extrem de scump...

http://www.alibaba.com/product-gs/469479622/Volvo_S40_Widescreen_Car_Stereos_DVD.html

Si cred ca-i mai usor de integrat decat celalalt. Cred... Nu-s de meserie. Alalalt pare sa aiba amplificator separat, ca am vazut specificat undeva 4*45. La asta nu scrie dinastea. Folosetse amplif masininii, oare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca mai sunt din astea... Nici nu-i extrem de scump...

http://www.alibaba.com/product-gs/469479622/Volvo_S40_Widescreen_Car_Stereos_DVD.html

Si cred ca-i mai usor de integrat decat celalalt. Cred... Nu-s de meserie. Alalalt pare sa aiba amplificator separat, ca am vazut specificat undeva 4*45. La asta nu scrie dinastea. Folosetse amplif masininii, oare?

sub 700$ nu scapi cu drum si taxe.plus ca zice minimum order 10pieces

si apoi ce faci cu celalalt stoc de pe masina?ca ramai cu el ca piesa de muzeu.la alta marci macar aveai sansa sa l mai vinzi

Edited by thor4ever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajunge undeva pe la 900$, am montat unul pe XC60 si mi-au spus ca e acelasi pret si pt S60. Pt S40 nu mai produceau, eu am montat NECVOX care e un pic de brand in comparatie cu altele .

Cel cu ecran separat se monteaza la mufa AUX sau direct la amplificator cu modificarile de rigoare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca pana la urma nu a incercat nimeni produsul pentru care am deschis subiectul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now