cristian

masca anterioara volvo v50

8 posts in this topic

salut stie cineva de la ce modele de volvo monteaza masca anterioara la v50 din 2005,,imi plac alea de la s40 neagra cu bordul cromat se potriveste??mersi anticipatpost-1079-0-46827900-1314733419_thumb.jp aceasta este originala masini post-1079-0-61017600-1314733477_thumb.jpsi acest model mi-ar placea

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut stie cineva de la ce modele de volvo monteaza masca anterioara la v50 din 2005,,imi plac alea de la s40 neagra cu bordul cromat se potriveste??mersi anticipatpost-1079-0-46827900-1314733419_thumb.jp aceasta este originala masini post-1079-0-61017600-1314733477_thumb.jpsi acest model mi-ar placea

salut

a 2-a poza este de la modelul cu "face lift".....dupa 2007 daca nu ma insel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrong!Ambele sunt pana in 2007,adica primele noi modele de S40.Diferenta e asa cum a spus si @cristian,anume ca cea nichelata se pune pe V50,iar cealalta doar cu margina nichelata se pune pe S40.De potrivit se potrivesc,singura diferenta la cele doua bari fiind proiectoarele si mastile aferente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se potriveste de la S40 pana in 2007. Dar parerea mea e ca e mai frumoasa prima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai normal ca este mai frumoasa, doar ai v50 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea ca depinde mult si de culoarea masinii si ce ornamente nichelate mai are pe ea.De exemplu la a mea ar da ca nuca'n perete,ne mai avand nimic nichelat pe ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci pot cauta linistit masca de la s40 k se potriveste pana in 2007 ,,,ai dreptate vita_fresh depinde de culoarea masini eu am facut oglinzile,geamurile negre masca de la proiectoare si masca centrala de jos negre prelungire bara fata tot neagra metalizata mi-a mai ramas masca de la radiator cromata de una singura :evil6:

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci pot cauta linistit masca de la s40 k se potriveste pana in 2007 ,,,ai dreptate vita_fresh depinde de culoarea masini eu am facut oglinzile,geamurile negre masca de la proiectoare si masca centrala de jos negre prelungire bara fata tot neagra metalizata mi-a mai ramas masca de la radiator cromata de una singura :evil6:

cineva ma poate ajuta cu o masca anterioara de s40,de unde o pot lua mai ieftin mersi anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now