KPAX

Sergiu - posesor vovlo s40

5 posts in this topic

Salut,

Numele meu este Sergiu, dar aici voi fi cunoscut ca KPAX.

De curand sunt posesorul unui Volvo S 40 din 2001, o masina minunata, dar am luat ceva tzeapa cu ea. A fost cumparata la mana a doua si cel ce mi-a vandut-o nu a fost chiar cinstit cu mine. Cu toate acastea am infruntat inamicul si m-am pus masina pe roate. Sunt foarte multumita de ea, culoare argintie, motor diesel 1,9 nici ca-mi mai trebuie altceva mai mult.

Acum cateva zile am gasit acest foru, din intamplare si mi se pare o idee buna ca posesorii autoturismelor volvo isi pot spune oful aici si eventual sa gaseasca si ceva ajutor. Intre timp m-am plimbat prin subiectele forumului si am gasit ceva lucruri interesante. Sper sa-mi aduc si io contributia la dezvoltarea forumului si la randul meu sa gasesc informatii care sa-mi fie de folos si mie.

Prin urmare asta sunt Eu si sper sa gasim limba comuna.

Pana lo o noua intrare pe forum va spun La revedere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Sergiu si bine-ai venit printre noi !

  Din cate vad S/V40 este modelul dominant pe-aici, si sincer nu ma mira ! Este o masinuta spatioasa, economica, confortabila, si pe deasupra poarta si marca sigurantei.

  Speram cu totii sa fii cat se poate de multumit si in continuare de masina ta, si sa te duca peste tot unde ai vrea sa mergi !

  Ai putea sa ne impartasesti din problemele pe care le-ai avut cu ea, si de-asemenea sa ne spui cum le-ai rezolvat ! Asa cum tu ai gasit subiecte interesante cautand prin forum, asa poate si altii ar putea fi interesati !

  Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa apropae un an am reusit sa-mi fac si eu ceva poze la masina asta cu ocazia faptului ca vreau sa ma despart de ea  >:(  ............ dar ....... ;) nu in detrimentul marci VOLVO

post-69-12877844941048_thumb.jpg

post-69-12877844942978_thumb.jpg

post-69-12877844944699_thumb.jpg

post-69-12877844951583_thumb.jpg

post-69-12877844953837_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te hotarasti sa vinzi masina si decizi ca te poti lipsi in prealabil de prelungirea de la bara fata ... sunt dispus sa iti ofer un pret rezonabil. Caut demult prelungirea aia, noua e destul de scumpa ... mai ales ca ai aceeasi culoare cu mine o pot pune direct pe masina.

Think about it!

Thanks,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ BirV: din pacate prelunghirea a venit direct cu bara. plus ca m-a mai intrebat cineva daca nu vreau s-o vand. asa ca facem in felul urmator daca cineva o sa vrea care nu e chiar pasionat de volvo dar o sa vrea masina asta din diverse alte motive o sa vrea sa se descotoroseasca de prelungire atunci discutam dar la momentul actual vand masina asa cum e ea cu tot ce are pe ea.

Fara suparari.

Multumesc de intelegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now