Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Godfather

Propunere

6 posts in this topic

Eu..vand masini Volvo (culmea)

Prin mana mea trec o serie de potentiali clienti interesati de masini rulate carora nu am ce sa le ofer din parcul firmei noi avand masini SH relativ noi, etc etc

Pot da o mana de ajutor celor ce doresc sa vanda/cumpere autoturisme rulate.

Va sugerez sa-mi dati mailuri cu:

- fisa comerciala a masinii: model/motorizare/dotari, an fabricatie, stare actuala etc

- poze cat mai edificatoare: fata / spate/ diagonala stanga/dreapta, interior

- mentiuni logistice: nr proprietari / actual propretar este persoana fizica/juridica

- pret

- Fisa tehnica eventuale discrepante: zgariata, lovita, probleme tehnice

Am sa creez o baza de date si in masura in care identific clienti realmente interesati am sa-i redirectionez catre voi

Best,

Horia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim !  :notworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Buna,Horia! Poate ma ajuti sa "pasez",vand si eu un Volvo.Exceptional as spune eu din toate p d v.E vorba de singurul 780 care se afla in RO.E de culoare gri exterior,albastru si negru la interior,echipat cu motor de 2400 Turbo intercooler,scoate 110 CP,crede-ma ii face pe toti.Toate optiunile sunt functionale,aici vb de geam el. oglinzi si trapa el.Lumini la bord,AC.scaune electrice.

  Are toate taxele la zi,propietar,mai am si o gramada de piase.E bijuterie,ce mai.Cei de pe site mai oldies :))) decat mine stiu despre ce vb

  Pe curand.

  O sa-ti trimit si poze pe o adresa de mail sau chiar pe forum o sa le postez dca reusesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe mine m-ar interesa. As vrea sa o vad. Cauta-ma la 0766771333 sau 021-2239712 Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT ,  am si eu un v40 , din 1999/12 . E verde , are in acest moment 156mii km , adus din Germania la 149 mii , e dotat cu 8 airbage ( sips , whips , latarale ) .... tapiserie piele/textil , are jenti model 2004 ( 15" Vogon ) , 2 seturi de cauciucuri vara/iarna . I-am schibat kit distributie curea Gates , rola si intinzator INA , schimbat Variator VVT ( de la Alex nou nout ) , ulei Castrol 5w30 , bujii Champion EON2 noi , filtru aer K&N sport , filtru polen MAnn , filtru benzina , filtru ulei Mann .  Are directia facuta in decembrie , inmatriculata , verificata jocuri , are oglinzi electrice , scaun reglabil sofer si pasager in jde mii de feluri , volan reglabil pe inaltime , un Cd-player Clarion montat de mine , am montat boxe pe spate (nu avea) , am montat o alarma Maat pe cheia masini (merge direct cu telecomanda originala) , am 2 chei cu telecomanda .... Masina arata impecabil , cu exceptia a niste puncte de vopsea sarita in botul masinii , probabil de la pietre pe autostrada , trimit si poze daca se cer ! Anvelope 4 buc 195/55/15 vara si 185/65/15 iarna ! Rotile echilibrate sapt trecuta ! Pt alte detalii .... raspund fara ezitare ! Masina e pasiunea mea si am grija de ea , daca iau in jur de 8mii de euro o dau (e inmatriculata in noiembrie , cu toate cele ) ! Sunt fan , deci tot cu Volvo raman !

Share this post


Link to post
Share on other sites