Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdiP

Cumpar jante de 15'' cu sau fara cauciucuri

9 posts in this topic

Caut si eu un set de jante aliaj/tabla de 15 inch, 4x114,3 si 67 gaura centrala, cu sau fara caucioace de iarna, la un pret acceptabil pentru ambele parti.

Am mai dat sfoara in stanga si-n dreapta insa se vede treaba ca pana acum cererea mea a ramas fara obiect.

Contact/oferte as prefera pe PM, pentru a nu crea disensiuni privind poluarea acestui topic.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, ţi-am creat eu subiectul, pentru că cel în care postaseşi trebuia închis.

Ai căutat aici? ("de camion" e o scăpare, nu ţine cont de ea)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, am inteles ideea privind inchiderea respectivului topic; scrierea mea acolo vizand doar ideea compilarii unor postari/doleante din acelasi registru si formulate de mai multi user-i.

Multumesc pentru acel link (nu dadusem de el in cautarile mele) insa din pacate preturile finale nu justifica caracterul efemerid al cererii mele. Pretul de 800 si ceva de lei pentru o singura "soseta" genereaza discutii alambicate si in contradictoriu cu The Big Boss.... :salut: !

Oricum, raman deschis la sugestii si/sau discutii pe tema topicului.

Multumesc mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, pentru gume de iarna 195/65/15 putem vorbi. Din pacate jante nu am decat pentru 5 prezoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am eu 3 jante din al pe de 15, model in 10 spite daca va intereseaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru feedback-ul aratat de catre cei ce au postat ca raspuns cererii mele.

Tudor (sper sa nu te fi botezat) am retinut optiunea propusa de tine privind gumele de 195. Urmeaza ca in maxim doua trei zile sa-ti dau un raspuns concret.

Daca ai putea sa-mi arati ceva imagini cu ele precum si sa-mi comunici niste preturi (aici sau PM) ar fi perfect.

Multumesc.

@Rand

Ti-am raspuns pe PM.

@Catalin Dragos

Hm, n-ar fi fost rau sa fie patru....

Multumesc oricum pentru oferta si interesul manifestat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal, daca te mai intereseaza am pe 4 prezoane , gaura centrala nu stiu cit de mare este : 2 bucati - cu gume de iarna (foarte putin folosite) 195/55R15 85H - 50e/bucata cu geanta cu tot (originale) si inca 2 genti - 50 lei/bucata (tot originale), cu gume de vara, mai uzate (le dau bonus gumele) - de pe un V40 din 98.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa rezolv problema jantelor si incaltarilor de iarna; din pacate nu prin intermediul forumului cum mi-as fi dorit.

Multumesc la toti cei care si-au dat interesul si nu in ultimul rand si colegului ReluR.Relu, pe care il salut pentru oferta propusa.

Se poate inchide, multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.