Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eddy

Cumpar jante tabla 5x16" - 4 buc + kit xenon H7 CanBus

8 posts in this topic

Salutare si numai bine...

Nou proprietar de Volvo S40, 1.6D - 2009 am nevoie de un set de 4 jante de tabla pentru "incaltarile" de iarn, asadar caut sa cumpar un set complet jante tabla (eventual +anvelope bune) originale Volvo sau compatibile Ford pentru Volvo S40, 5 x 16", 2009

Totodata mai vreau un kit xenon H7 si am inteles din alte surse ca pt masina mea am nevoie de modelul cu Canbus pentru a nu da eroare de bec ars in calculator! Sper sa am infirmatiile corecte si daca nu este asa va rog sa ma corectati!

Va multumesc si astept ofertele voastre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare

Kit xenon nu mai vreau ca am deja unul prea fain!

Insa cu jantele de tabla n-am rezolvat problema asa ca astept inca oferta voastra!

Nu sunt acum prea convins daca merg cele de Ford din start, fara inele de centrare sau alte chestii in plus?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.Eu la masina mea ,am pus de Ford si s-au potrivit perfect.Nu stiu exact de la ce model dar au venit perfect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edy, merg perfect jantele de Focus II, am gasit pe net pe la 220lei janta noua de tabla pe 16" . SH nu mai sunt acuma pe forum la Ford, gasisem in vara la 100E 4 jante pe 16 " .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare

Merci de recomandare..

Pe clubford.ro sunt si eu unul din cei cu state vechi de activist si am o oferta careia sper sa-i dau curs in curand!

Astept sa vad cum evolueaza pretul!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites