Sign in to follow this  
Followers 0
Guest cautS80

Inchiriez S80 23-26 Ianuarie

3 posts in this topic

Va salut! Sunt pasionat de domeniul auto dar nu am Volvo, mi-am facut cont la voi din alt motiv pe care am sa v-il relatez: Lucrez la o companie care se ocupa de organizare de evenimente si avem un client care are nevoie intre 23-26 ianuarie de un Volvo S80. Ideea cea mai buna erau firmele de rent...dar am cam epuizat-o se pare, S80 e cam greu de gasit. De aceea m-am gandit sa intru aici si sa incerc si varianta asta.

Foarte important de stiut este faptul ca masina nu va circula pe aceasta perioada, nu va fi condusa de nimeni, va fi expusa in spatiu inchis alaturi de alte masini si nu se va misca de pe loc. Daca nu era asa nici nu indrazneam sa va cer ajutorul...nici eu nu mi-as inchiria masina sa o conduca un necunoscut(cu atat mai putin daca as avea S80).

Cererea este urmatoarea:

- Volvo S80 ultimul model(am inteles ca pe la sfarsitul lui 2006 s-a lansat ultima varianta, daca gresesc corectati-ma)

- culoare argintiu deschis(in ultima instanta se accepta si alta nuanta de argintiu si poate chiar si alta culoare)

- perioada 23-26 ianuarie(cred ca din dimineata lui 23 pana pe seara lui 26, oricum aspectul asta o sa il mai verific o data cu clientul)

- platim un pret bun pe zi, mai ales ca repet: masina nu va fi miscata de pe loc, va fi expusa intr-un spatiu inchis pe toata aceasta perioada, proprietarul o va aduce acolo si tot el o va lua.

Ma gandesc ca majoritatea posesorilor de S80 mai au si o a doua masina cu care sa circule in perioada asta. Nu e masina de toata ziua si sper ca poate e cineva pe aici care va renunta la placerea de a o conduce pentru 4 zile, bineinteles contra cost. In patru zile se aduna acolo de o rata trimestriala la Casco cred...

Va multumesc anticipat si astept reactii de la voi...daca e cineva interesat intram apoi in detalii telefonic, eventual ne intalnim la noi la firma, ne descurcam noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Discutam pe mail sau mess. Adresa o gasesti la "membri".

Cu prietenie,

Share this post


Link to post
Share on other sites

E inca valabil anuntul, cu lisa nu s-a concretizat!

date noi:

-avem nevoie de ea din seara lui 23(in jur de ora 19) pana pe 25 dimineata cand o puteti lua la loc.

-acceptam in ultima instanta si modelul anterior si chiar si alta culoare decat argintiu.

-oferim 110 E platibili in lei

Daca sunteti interesati astept un semn de la voi pe privat si apoi vorbim la tel, ne vedem etc...

PS: avem nevoie si de un Mondeo ultimul model(cel aparut acum vreo 6 luni) in exact aceleasi conditii(doar ca aici nu se accepta modelul anterior)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0