Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DANY

VAND SONY PS3 160 GB

5 posts in this topic

Salutari,

Cum spune si titlul, vand o consola SONY PS3 160 GB. Consola este noua, sigilata. A fost cumparata din Italia in luna decembrie 2011. Nu stiu ce contine cutia. Daca cineva este serios interesat o pot desface sa vad ce contine, eventual fac si cateva poze. Produsul este al cumnatei mele, eu doar incerc sa o ajut sa il vanda(are nevoie de bani sa-si plateasca taxa la facultate).

Pret 800 RON negociabil.

O sa atasaz si doua poze.

post-186-0-82535300-1327940150_thumb.jpg

post-186-0-88152100-1327940173_thumb.jpg

post-186-0-82535300-1327940150_thumb.jpg

post-186-0-88152100-1327940173_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari Dany, as fi interesat sa achizitionez in viitorul apropiat un ps3 (am deja un ps2 si un wii) desi banuiesc ca e urgenta vanzarea in cazul tau. Daca e posibil, poti face cateva poze si cu spatele cutiei sau cu partea pe care este scris si ce include pachetul? (sfatul meu e sa nu o desigilezi) in acest fel mi-as da seama exact despre ce model/versiune este vorba

Multam', numai bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.

O sa fac poze imediat ce ajung acasa si postez aici.

Numai bine.

Nu uita sa mentionezi un numar de telefon!Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari Dany, as fi interesat sa achizitionez in viitorul apropiat un ps3 (am deja un ps2 si un wii) desi banuiesc ca e urgenta vanzarea in cazul tau. Daca e posibil, poti face cateva poze si cu spatele cutiei sau cu partea pe care este scris si ce include pachetul? (sfatul meu e sa nu o desigilezi) in acest fel mi-as da seama exact despre ce model/versiune este vorba

Multam', numai bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a vandut. Se poate inchide.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.