Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tflorin

Magazin importator vinde piese originale si variante producator Volvo

9 posts in this topic

Daca sunteti în cautarea de PIESE AUTO LA PRETURI IMBATABILE, atunci ALTGRAD AUTO este ceea ce cautati.

În acest sens, ALTGRAD AUTO va ofera posibilitatea achizitionarii de piese auto pentru:

Volvo componente caroserie, motor, transmisie, elemente directie si suspensie,franare,consumabile, sisteme evacuare si admisie si accesorii.

Piesele originale sau aftermarket se livreaza din stoc sau la comanda, import Germania 3-5 zile lucratoare.

Extradiscounturi speciale la membri forumului Volvo .

Piesele se identifica pe baza seriei de sasiu sau datele masinii :an fabricatie , motorizare , kw sau cp !

În plus, ALTGRAD AUTO, va suporta cheltuielile de transport, prin curier, pentru comenzile ce dapasesc

o valoare mai mare de 400 de RON.

Va astept în vederea unei colaborari fructuoase pentru dumneavoastra!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si care ar fi acele "extradiscount-uri speciale" ne poti spune ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si care ar fi acele "extradiscount-uri speciale" ne poti spune ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda... cu parere de rau iti spun, dar e inca un magazin online facut una-doua din baza de date a tecdoc-ului, si care n-are nicio legatura cu masinile.

V40 - Cablu de ambreiaj ? Are rulment hidraulic.

Ah, scuze, acu' am vazut ca toata categoria este goala

http://www.catalog.a...breiaj-0.html#1

La fel ca si categoria de "CAROSERIE"... "FILTRE"... etc

Mai fratilor, daca tot nu aveti site-urile pe picioare, de ce le mai puneti online ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda... cu parere de rau iti spun, dar e inca un magazin online facut una-doua din baza de date a tecdoc-ului, si care n-are nicio legatura cu masinile.

V40 - Cablu de ambreiaj ? Are rulment hidraulic.

Ah, scuze, acu' am vazut ca toata categoria este goala

http://www.catalog.a...breiaj-0.html#1

La fel ca si categoria de "CAROSERIE"... "FILTRE"... etc

Mai fratilor, daca tot nu aveti site-urile pe picioare, de ce le mai puneti online ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua!

Sunt şi eu interesat de preţul pentru VOLVO PN 9171479, în special aftermarket, dar, orientativ, şi de preţul piesei OEM.

Mulţumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

de mult nu am mai vazut un magazin importator!!!! sunteti sumva si magazin distribuitor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua!

Sunt şi eu interesat de preţul pentru VOLVO PN 9171479, în special aftermarket, dar, orientativ, şi de preţul piesei OEM.

Mulţumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,

vreau si eu o oferta pentru un kit distributie volvo v50 an 2006 plus plus mapopera

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites