Sign in to follow this  
Followers 0
rosubog

Injectoare

7 posts in this topic

buna am trimis in brasov acum 2 ani un injector blocat si lau rezolvat imdiat la o intrprindere ,numai ca am uitat unde......are cineva ideie unde calibreaza si curata injectoare la un s80 d5 in brasov? multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Pai cum i-ai gasit pe respectivii? Chitanta, factura, garantie nu ti-au dat cei de acolo? Pe google nu ai gasit nimic?

Edited by Andu G
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

fff tare Andule :) nu crezi ca a fost primul lucru pe care l-a facut inainte de a posta intrebarea pe forum? eu asta as fi facut...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai am citit pe un forum atunci (2 ani in urma ) toti i recomandau fac injectoare de ultima generatie si foarte promti .mie nu mi mai functiona un injector am fost cu el peste tot si au zis sa iau unul nou.....ca nu au ce i face (2400 rom)cam scump..,am trimis injectorul la Brasov si lam primit dupa 2 zile si merge si acum dar vreau sa le trimt pe toate sa le calibreze si sa le curete.problema e ca nu mai am adresa lor si acum sunt f multe firme care fac asta dar nu stiu cat de seriosi sunt..poate mi recomanda cineva vreo firma ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna are cineva ideie unde se calibreaza si curata injectoare la un s80 D5 244T?

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Brasov nu stiu pe nimeni,dar in Bucuresti gasesti aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0