Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

danutttz

Auto amanet

4 posts in this topic

Buna seara dragi colegi .....Acum aproximativ o luna de zile am fost nevoit sa las masina amanet la cineva pentru o suma de bani 4000 ron.....Acum mai am foarte multa marfa nevanduta din ce cumparasem.....Deci care vreti masina....doar sa ma sune.....si sa aiba cei 4000 de lei.....Am si tampon de motor cumparat la ea dar nu am apucat sa il schimb....masina functioneaza perfect.......are uleiul schimbat si filtrele de aproximativ 2000 de km.....probabil ca multi dintre voi cunoasteti masina ...s40 motor 1.9 turbo 200 cp .....masina este full .....cautati anuntul de vanzare pentru poze......Eu nu imi pun nici un leu peste .....masina sa intr-un garaj nu circula nimeni cu ea pana nu o scot din amanet.....0786748538

decat sa ramana la ei pentru bani astia mai bine o foloseste cineva care chiar stie sa aibe grija de ea.....eu chiar vreau sa o scot de acolo sa o iau inapoi dar mai dureaza 2 saptamani pana am toti banii.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este vorba de aceeaşi maşină cu povestea cu cheia, că n-o poţi deschide? ? Acel eveniment s-a petrecut de mai puţin de o lună...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da de masina aceea vorbesc ....a trecut mai putin de o luna intradevar....dar eu am lasato pentru o luna daca trece nu o mai pot lua inapoi nici cu 4000 ron....de aceea zic cine e interesat mai are timp ......

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.