Flaviu

Oglinda retrovizoare

6 posts in this topic

Salut,

Am si eu o problema, am sticla de la oglinda crapata de la un volvo v50 din 2006. Am fost la reprezentanta si ma costa 400 ron doar sticla, mi se pare cam mult. Poate sa ma ajuta cineva. Oare gasesc undeva la un pret mai rezonabil?

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti-o pot oferi la 330RON. Mai jos ca pret gasesti doar la dezmembrari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!... Jumatate de forum (care am ramas fara oglinzi...) te roaga sa nu cumperi de la dubiosi... ca probabil sunt ale noastre.

Edited by ovidiu xc 70

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la dezmembrari exclus am cautat dar degeaba, in schimb am cumparat o oglinda din pacate nu se potriveste la mine, este mai mare si dupa ce am luat-o am aflat ca este pentru modelele mai noi. asa ca daca cineva e interesat o pot da la schimb pentru una care imi trebuie mie.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

in schimb am cumparat o oglinda din pacate nu se potriveste la mine, este mai mare si dupa ce am luat-o am aflat ca este pentru modelele mai noi. asa ca daca cineva e interesat o pot da la schimb pentru una care imi trebuie mie.

Pai de unde ai cumparat-o? Nu ai fost cu masina cand ai luat-o? Da-o inapoi, asta daca nu ai cumparat-o de la vre-un dubios ;D ;D ;D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a trimis-o cineva de dincolo dar este pentru model V50 din 2007, oglinda este originala dar nu mi se potriveste este un pic mai mare. Daca e cineva interesat sunt dispus sa fac schimb cu o oglinda pentru modelul meu adicaV50 din 2006.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now