DVS

ARE CINEVA MONTAT YATOUR LA HU-803 ?

4 posts in this topic

Vroiam sa stiu daca functioneaza bine si cum se poate achizitiona si monta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cam slab acest device dar este de buget, totusi daca vrei ceva adevarat achizitioneaza un IMIV .

Diferenta fata de imiv este cum afiseaza pe ecran melodiile, la IMIV afiseaza numele melodiei cu YT-M06 afiseaza numai track-ul exact ca atunci cand reda de pe CD, de fapt acest device emuleaza un CD changer avand limitarile aferente acestuia .

Ceva mult mai bun este VOL01 de la Grom are si Bluetooth, ba mai mult canta si de pe orice telefon cu BT, faci playlistul pe telefon dai play si doar prin BT se aude exceptional, de asemenea are si USB, docking de IPOD sau chiar AUX IN analogic . De asemenea nu afiseaza numele melodiei dar poti trece foarte usor de pe USB pe AUX doar printr-o apasare de buton de pe HU pe cand la YT-M06 trebuie sa scoti SD-ul sau stick-ul USB pt a trece pe AUX IN . Grom VOL01 ajunge la 220$ pe cand YT-M06 nu trece de 100$, totusi fix de banii astia functioneaza .

IMIV ajunge la 250$ dar este din alta liga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, functioneaza bine, aici vezi unul montat pe SC meu , la fel se monteaza si pe HU, ai si adresa de unde poti comanda. In rest totul este cum a spus Bogdan ! :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok

multam, cred ca o sa incerc un IMIV daca ziceti ca e mai bun........

sa vad de unde fac rost de el :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now