danutttz

un mic ajutor daca se poate!

1 post in this topic

Salutare tuturor volvistilor!

Dupa cum stiti nu mai detin un volvo dar sper sa ma ajutati cu aceasta problema!

Am achizitionat de curand un mg tf cabriolet....Si de dimineata astazi pe la 4 am plecat de la semafor cu demaraj....Masina avand tractiune spate a intrat in derapaj, si am lovit roata dreapta fata de bordura...cred ca aveam 30 la ora cam asa...acum masina trage dreapta rau....ce poate fi?....am dat roata jos acum o jumatate de ora se vede o piesa in V cu 3 suruburi indoita...are un brat indoit acea piesa....sa imi ziceti si mie cum se numeste daca stie cineva .....multi spun ca aia e bascula dar nu vreau sa cumpar ceva ce nu imi trebuie.....Tin sa precizez ca roata sa deplasat in spate la viraj maxim atinge....multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Si inca ceva oameni buni...e cineva de pe forum de la noi care a cumparat un s40 t4 alb cu numere de italia?

Masina a fost a mea aveti foarte mare grija pentru ca celui care i-am vanduto a schimbat culoarea masini din negru in alb...

Sa aveti foarte mare grija la acte! masina are numere de inmatriculare AZ 110 FC!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.