Sign in to follow this  
Followers 0
costinell_mc

Unde e de baie in jur de 10 ianuarie?

9 posts in this topic

Salut

As pleca in vacanta ca anul asta nu am avut, si as vea undeva la mare/ocean sa facem baie

Egipt? altceva?

si destul de aproape, ca nu am chef de 20 de ore de zbor...

buget pina in 2000 e 2 pers

multam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insulele Canare , Las Palmas , zbor cu Tarom la Madrid apoi Las Palmas . Pe insula am fost in Maspalomas si Meloneras dar cea mai frumoasa plaja este in ARQUINEGUIN , www.anfi.com

Cazare in complex cu piscina , 30-45 euro/zi , mancare ieftina , rent a car 30 euro /zi poti sa iei si Logan daca ti se face dor de casa !

Singura problema sunt biletele de avion , eu am zburat din Viena sau Muenchen cu AIRBERLIN.

Daca te hotarasti sa mergi acolo iti mai pot da niste sugestii .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar te rog, aici sau pe PM

Multumesc

Edited by costinell_mc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai de ce pe pm,zi aici ,public,ca poate mai intereseaza pe cineva

Share this post


Link to post
Share on other sites

canaria are legaturi foarte proaste in ianuarie (astepti 20 h minim pe aeroport)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti sugerez sa zbori din viena , zbor direct , 4 ore , lasi masina in aeroport , te costa cam 55-60 eur /saptamana(www.mazur.at) .2 bilete dus -intors VIENA-LAS PALMAS intre 7-16 ianuarie costa 630 euro cu Airberlin. La intoarcere mai faci o tura pe la Outlet in Parndorf , incep reducerile de ianuarie . Mai ai varianta din Barcelona cu legatura la 3 ore .Nici nu mai stiu , Blueair mai zboara ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zboara Blueair , ....dar la ce am citit despre ei , is mai rau decat trenul personal din epoca de aur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zboara Blueair , ....dar la ce am citit despre ei , is mai rau decat trenul personal din epoca de aur.

IN BLUEAIR NU MAI PUN PICIORUL

cind am plecat anul trecut in africa am pierdut legatura din cauza lor (evident si banii, ca a trebuit sa stau 1 zi in roma pin sa cumpar alt bilet... de groaza si am ajuns in lumea a 3-a singur cuc, de imi era ca ma baga taximetristul in boscheti sa ma taie noaptea la 4)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cea mai buna combinatie de zbor gasita de mine : 9 ian -17 ian zbor cu Wizzair la Madrid apoi cu Ryanair la Las Palmas , costa 565 total .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0