AdiBurlacescu

fiat doblo pareri,alternative

5 posts in this topic

Salutare,vreau sa imi iau o masina pt mici transporturi,sa fie economic si fiabila,ma gandeam la un Doblo deoarece am citit pe forumuri numai lucruri ok.Alternative la Doblo?Aici am un 'candidat':DOBLO.De specificat e ca eu o iau de aici vreau sa o inscriu ca utilitara.Ar mai fi o decizie intre diese vs benzina.Pun si variatnta pe benzina numai pt faptul ca in curand,din cate am inteles,vom fi taxati pt cat poluam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze, am greşit palierul, credeam că sunt pe forumul VOLVO... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca VOLVO facea masini utilitare postam in sectiunea 'Utilitare VOLVO',dar daca avem 'Intrebari generale' cred ca pot sa postez aici,daca nu se poate sterge topicul.

P.S: 'Utilitare Volvo' din segmentul Doblo,Caddy,etc.

Edited by AdiBurlacescu
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragilor, cu toata admiratia pentru subiect si modul in care se discuta, as vrea sa va reamintesc ca suntem pe un forum monomarca VOLVO, forum pe care mi-l doresc sa ramana asa. in consecinta, va multumesc anticipat pentru intelgerea de care dati dovada pentru a nu continua acest subiect.

multumesc,

Mihai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma tot a deranjat pe cineva topicul asta 'general'.Rog un moderator sa inchida topicul pentru nu a mai vorbi pe langa 'Volvo'.Multumesc tuturor celor care si-au spus parerea lor referitor la subiect.O seara placuta.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.