Guest sn00P

volvo 440 GLE

29 posts in this topic

    Pai... avand in vedere ca sunt CONSUMABILE, e si normal sa le schimbi ! Pe drumurile noastre daca te tin mai mult de 30.000km esti fericit ! Pentru crucea de directie poti apela cu incredere la dezmembrari, trebuie sa mai aiba cineva pe undeva toata tija de directie intacta...

    Cat despre cei 5 ani... ti-ai dat raspunsul singur ;) eu zic sa n-o vinzi, ca nu ai ajuns inca in faza in care repari una si pica alta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

si cu ce va mai laudati la masinile voastre de seria 400??? ;D, eu mi-am pus un filtru sport, si o toba finala, am asteptat sa cada cea veche inainte sa o schimb :D, pacat k nu am avut cum sa ajung la intalnirea volvo de la predeal k am un job destul de stresant, dar la urmatoarea intalnire din bucuresti sigur o sa apar

                                          bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

culmea am si eu aceeasi problema cu relanti-ul oscileaza intre 800-1100 :) Cum repar situatia... unde ii IACV-ul asta sa ma uit la el?

Thanks

Augustin

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut , in legatura cu harsaitul pe spate atunci cand pui frana e din cauza uzurii sabotilor de franare , trebuie schimbati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now