Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Midnight Caller

Vand 5 jante PERFO cu tot cu anvelope

9 posts in this topic

Vand 5 jante 16", model "PERFO", din care 4 echipate cu BF Goodrich T/A Traction (All-season) si una cu anvelopa de iarna (nu stiu exact marca si fabricatia).

Jantele au urme de uzura normale pentru varsta lor, au zgarieturi dar nu sunt indoite sau crapate.

Cauciucurile au maxim 5000km de cand sunt montate si DOT2012, dimensiune 205/65/16

Jantele si cauciucurile sunt folosite saptamanal pe masina pe care sunt montate acum.

Se vand toate la 300Euro, sau doar jantele (toate 5) la 200Euro si cauciucurile la 150Euro.

Pentru cine le achizitioneaza, in pret intra si reconditionarea lor la SRZ !!! (eu nu am timp sa le duc)

Este vorba de modelul acesta :

01.jpg

Contact - Alex - 0723.213.705, Bucuresti

Pot trimite si prin curierat in tara pentru cine doreste si platesc eu transportul, dar nu mai ofer optiunea de decontare a restaurarii lor (ma indoaie transportul)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza e reală? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi de UP. Nu e reala, spus ca acela e modelul.

Cand ies afara trantesc o poza la ele, momentan ploua cu bulbuci. Ai dori sa le achizitionezi ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu zic nu, s-ar putea... nu sunt hotărât, mă gândesc şi te contactez eu... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa sa faci ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jantele sunt rezervate pt Vadimutz

Cu miile de scuze de rigoare, azi am aruncat un ochi pe cauciucuri si sunt din August 2010 asa ca pretul scade la 100RON/anvelopa.

Maine le schimb asa ca voi putea pune poze cu profilul sau puteti intreba pe @Alex44 sau @daann care le-au vazut live...

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jantele sunt rezervate pt Vadimutz

Cu miile de scuze de rigoare, azi am aruncat un ochi pe cauciucuri si sunt din August 2010 asa ca pretul scade la 100RON/anvelopa.

Maine le schimb asa ca voi putea pune poze cu profilul sau puteti intreba pe @Alex44 sau @daann care le-au vazut live...

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

cateva poze reale sa VAD uzura se poate?

PS Probabil nu se respecta nici regulamentul

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se respecta regulamentul, anvelopele sunt acum pe jante la Vadimutz in beci, nu mai am la ce sa fac poze asa ca momentan se inchide...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.