Midnight Caller

Azi in Timisoara, maine SPERAM in toata tara

7 posts in this topic

Bugule, cred ca asta o sa-ti lumineze ziua.

Poate incepem actiuni d-astea si pe la noi prin capitala cu 80% localnici "de import"

http://www.opiniatimisoarei.ro/nesimtire-crasa-la-timisoara-tineri-prinsi-in-timp-ce-mancau-seminte-si-scuipau-cojile-pe-strada-pusi-sa-le-adune-una-cate-una/05/03/2014/

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci vonerea la Penny nu mai pleca primul....stai pana la final sa faci curat

Ma duc sa sparg o samanta si sa ma uit la meci...

iPad using Tapatalk

Edited by VictorGheorghe
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Altu' care s-a nascut cu slugi in casa ;D

Ideea e sa nu faceti VOI murdar bre, nu sa curete altii dupa voi.

Da' la ce sa ma astept... doar conducem VOLVO :)))))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cu ce a gresit Victor de te iei de el ? A zis un adevar, vineri cand am plecat am stat sa strangem gunoiul lasat de ceilalti colegi, nu mai vorbesc de mucurile de tigara aruncate peste tot.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati, la 01.00 sa te trezesti urmarit pana acasa de Locala? Pasagerul din dreapta a aruncat o tigara la semafor, si au venit cam 1 km. dupa noi sa il amendeze cu 500 ron. :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai asta se intampla si in tari mai la vest de Timisoara, acum ca incepe civilizarea Romaniei cu Timisoara e un pas inainte, totusi sa nu se opreasca acolo .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de gunoaie. Eram pe malul Dunarii la pescuit in zona Giurgeni. Pe mal, era o amestecatura de oameni (romani si romi(tigani)). Romii au strans fiecare hartiuta pe care o facusera, acultau muzica in surdina (oameni cu bun simt). Romanii au lasat un dezastru de hartii.....acultau un jeg de muzica (daca se poate numi muzica) la maxim.....si vorbeau ca la usa cortului ca deh era Ghertoiul cu 2 "maimute" in chiloti tanga care faceau toples care vroia sa arate ce "maimutoi" tare e el.

Sa fiu sincer...cand am ajuns m-am uitat la romii aia cu oarecare dipret...dar in 15-20 de minute mi-am schimbat parerea fata de ei. Cinste lor. De-ar fi toti la fel ca aia...eram depeparte ca natie.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now