Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

minulescu

Vand S80 2.4i de vanzare

1 post in this topic

masina sepoate vedea aici:

http://mercador.ro/o...html#84e22545fd

cateva detalii in plus: detin masina din 2011 si nu a fost lovita de cand o am eu, insa tind sa cred ca aripa stanga spate a fost un pic atinsa deoarece are o crapatura in vopsea de circa 3 cm.Pe capota masinii am avut un ``prieten`` bun care a avut placerea de a arunca cu lichid de frana si a sarit lacul.Masina prezinta si alte defecte optice mici zgarieturi.Mentionez ca motorul merge fara nici o problema, cutia prezinta o mica bruscare la cuplarea in treapta D (doar cand este forjata in oras in special) asa am cumparat masina, i-am schimbat uleiul insa smucitura persista, tapiteria este din piele si ca la orice S80 din 2001 arata asa cum arata (crapaturi in special scaunul soferului), nu este rupta si nici cusuta sau lipita. Din punct de vedere tehnic totul functioneaza,am avut o eroare pe ABS, un senzor dreapta fata care nu isi mai facea treaba si a fost inlocuit cu un altul Sh cumparat de la un coleg de pe forum, bucsele pe masina sunt toate ok, mare parte au fost schimbate inainte de a cumpara eu masina (am vazut facturile doveditoare). Pretul este de 3500 euro negociabil pt cei de pe forum, ptr mai multe detalii sau poze va stau la dispozitie.

P.S. nu ma grabesc sa-mi vand masina

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites