Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

avx

CUMPAR SCAUNE FATA - VOLVO S/V40

8 posts in this topic

Salutare! Am nevoie pentru un proiect de 2 scaune fata "functionale" model s/v 40. ('96-'04)

Preferabil piele / semipiele (neagra) cu incalzire. Astept "input-uri" aici, pe PM sau 0722585064 / 0768343900.

Multumesc anticipat! avx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu e musai cu incalzire, uite aici.Mi se pare un super pret.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca vrei neaparat cu incalzire, iti montez eu incalzire universala si ai rezolvat problema

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragilor, va multumesc! Stiu topicul, vorbisem deja cu George insa nu se "pupa" cu ceea ce-mi doresc eu... :evil6:

De aici ideea proiectului si topicul creat de mine...poate gasesc la altcineva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti pot dona 2 scaune cu incalzire,numai ca nu este piele,culoare crem,combinat cu ce are George si un pic de munca din partea ta,poate iesi ceea ce-ti doresti tu,sau daca nu,mai mult ca sigur colegul ,,Cipilika,, poate sa rezolve problema ?!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-3087-0-01594400-1402156130_thumb.jppost-3087-0-91074000-1402156152_thumb.jpSalutare! Daca-ti place da-mi un semn la 0740155345

Salutare! Am nevoie pentru un proiect de 2 scaune fata "functionale" model s/v 40. ('96-'04)

Preferabil piele / semipiele (neagra) cu incalzire. Astept "input-uri" aici, pe PM sau 0722585064 / 0768343900.

Multumesc anticipat! avx.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@daann Nu-i bai! Multumesc pentru intentie, oricum... :-*

@paunionutz Multumesc pentru intentie! Daca imi prind urechile, te "solicit "! 8)

@mario74 Mare omenie...Multumesc! Un pic dificila varianta propusa de tine (IT-RO), dar continuam pe PM. :thumright:

@blackhole Multumesc, foarte frumoase, insa am nevoie (doar de scaune) pe negru (piele/semipiele). Cu incalzirea incerc sa o "reglez" cu mario 74. Oricum, catre finalul lunii mai am cateva ex la master...poate ne intalnim la o bere in BRASOV (including Horica si Adi2727) :occasion14:

Intre timp, mai astept oferte / sugestii...THX in advance!

Share this post


Link to post
Share on other sites