Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vvolvo

Ansamblu de remorcare pt S70,V70 (-2000)

6 posts in this topic

Caut de cumpar Sh la pret rezonabil,ansamblu de remorcare complet(suport,cui ,instalatie electrica) pt S70,V70 etc (-2000)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti sigur ca sunt la fel? Ca la S60 difera fata de V70 II. Zic si eu, sa nu dai banii degeaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu sint sigur ,doar banuiecs ca ar merge ,vazind in poze mai multe de "cirlige" puse si pe S si V.Cine vinde stie ce vinde ,nu doar sa faca schimb de bani.Eu sint cumparator de buna credinta.

Multumesc de intentie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Eu am gasit pe net carlig fix (pentru XC) facut prin Polonia cu 450-480 lei plus 200-250 lei instalatia electrica cu Canbus. Asa ca, la ce preturi au baietii astia de la dezmembrari, mai bine il cumperi nou. Sau, poate gasesti la vre-un privat care sa-si dezmembreze masina la un pret mai bun! Bafta :hello::hello::hello: !!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofer un pret de max.350Ron considerind ca nu am echipata electrica cu CAN BUs deci niste simple metale si un conector mama (priza) de 7 pini.Va multumesc daca se deranjeaza cineva sa vinda .

@Andu..Am gasit la 470ron nou sau 100E Sh ,fara priza( OEM).asa ca m-ai astept .Combinatii pot face si adaptari foarte aproape de realitate(custom)la o adica.

Share this post


Link to post
Share on other sites