Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cristi Muresan

volvo v50 2005 de vanzare

7 posts in this topic

salut nu vand masina personala dar .. daca e cineva in cautare de un v50 si ii se pare pretul de 3800 euro masina fiind neimatriculata oke .ma poate contacta si il ajut .

masina are culoarea albastra , este Summum , piele crem, are audio HP , are webastro pus in germania (nu original volvo ) , este 2.0D are 270 000km cu carte service .

am mers cu ea merge bine : am verificat volanta care nu are bataie ... fum nu scoate in schimb mia aparut eroare motor wartung ceva (limp mode)

nu ajut pe nimeni sa vanda masina. A fost adusa pt dezmembrat si am fost intrebat daca sunt interesat . masina e lovita aripa fata pana la aripa spate (frecata) si au spus ca o repara in pretul asta sau 2800 fara reparatie .

masina se afla in tg mures .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai masina e frecata pe partea stg . De la aripa pana la portiera +cortina sarita . Ei o repara la pretul de 3800. Sau o lasa asa 2800 euro . Taxa spunea ca este 2000 euro sincer nu am verificat informatia dealtfel nu e masina mea ... mie nu imi iese nimica dar am vrut sa o postez poate ajuta pe cineva in cautarea unei masini km reali si era in stare foarte buna -accidentul si nush exact pe la motor egr ceva ... de a intrat in protectie

Daca esti interesat las nr de telefon 0741092441 . Dezmembrari dogaru suni si intrebi de v50 lovit pe stg daca mai este de vanzare .

Pe masina ar trebui schimbate portierele si aripa si reparata aripa spate +cortina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe masina ar trebui schimbate portierele si aripa si reparata aripa spate +cortina

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , daca mai este valabil anuntul trimite-mi si mie niste poze cu ea si o cumpar eu asa lovita ! merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu mai sunt in ro

Incearca nr acela de telefon ... el e vanzatorul eu am vazuto si mi sa parut oke pretul si masina imi parea ingrijita inainte de accident .

Am postat poate vrea cineva :D

Fara a face reclama ... sau a avea vreun comision sau altceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca se poate sterge ... cred ca au dezmembrat masina intre timp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.