Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sabau Raul

piese dezmembrare volvo 440

9 posts in this topic

Am un volvo 440 pe care vreau sa il dau pe bucati adika sa il dezmemrez daka sunteti interesat de ceva sa imi spune-ti ii motor 1.8 carburator dublu corp model 89 sau daka vreti il dau cu totul cu 500 de euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorasele de la geamurile electrice fata cu tot cu butoanele de comanda daca le ai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am toata partea electrica de la geamuri cu tot cu butoane cat imi oferi pe ele??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti pot oferi motorasele si butoanele dar fara cablurile aferente pt k alea nu le am date jos de pe masina dar daka imi oferi mai mult poate ma tenteaza sa le dau jos asa fara cabluri ti le dau la 150 de ron, iar cu cabluri ma gandesc la 200 de ron totusi sunt cam putine pe piatza si scumpe noi.astept raspunsu tau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut am dat jos motorasele si butoanele cum facem de unde esti sa le trimit?? cu plata cum facem?? da-mi datele tale sa le trimit si facem plata ramburs si platesti u si transportu sa imi lasi date sau hai sa vb sa vedem cum facem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut... ma intereseaza si pe mine urmatoarele:

arcuri + amortizoare spate

semnal stanga

Volvo 440 gl an 93, 1721 cmc , 78 kw....

Un pret estimativ la cele de mai sus...mai am multe nevoi, dar sunt prioritare acestea...

Multumesc anticipat, Vlad Bucur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te sfatuies sa ie amortizoarele noi masina este din 89 sa fim seriosi nu tin o viata amortizoarele iar un arc de pe spate nu il am bun asa ca nu te prea pot ajuta decat numa cu semnalizatoru si poate ca si telescoapele daca te intereseaza si un arc e mai bun

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce pret ai la semnalizator?ma mai intereseaza torpedoul, al meu are opritoarele alea rupte si placa din spate (placajul)... ce culoare este? am usa stanga fata cam stramba...

da'mi un nr de tel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nr meu de telefon ii 0746939215 suna-ma si ne intelegem,culoarea este verde padure.

Share this post


Link to post
Share on other sites