Guest Toto

se pot pune faruri cu fondul negru si spoiler de pe model 2004 ?

8 posts in this topic

Salut .. M-ar interesa daca ar exista farurile cu fond negru pt v40 din 99 si daca se poate pune spoileru de pe model 2004 sau dupa 2000 ca as vrea sa am parte de buza aia frumoasa de jos .. sau daca exista pt spoilerul meu acea buza ..  mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farurile se pot pune. Spoilerul NU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se poate schimba toata bara din fata (incluzand bandouri, spoiler-ul de sub bara, lampile laterale...) ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desigur ca se poate, daca esti dispus sa investesti in masina cel putin 23 de milioane cat costa bara + spoiler + iluminatoare. Dupa care vei avea iluminatoare lungi in fata si scurte in spate.. alta belea :)

Eu zic sa o lasi cum a facut-o fabrica ca oricum e frumoasa foc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer nu imi plac semnalizatoarele lungi tot ce imi place e cum arata spoileru cu buza de jos tot culoarea caroseriei .. la modelele asa zise sport . Inseamna ca spoileru dupa 2000 e mai mare si nici macar buza de jos nu se potriveste  ? :(  .. ce situatie... masina mea e exact in luna a 6-a din 1999 cand s-a schimbat pharse 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phase 2 e din 2001 incolo :) In luna a 5-a a fost doar un mic facelift.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da dar trebuie schimbat un conector .. (adaptor ) pt farurile negre right ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca masina ta are faruri bifocale din fabrica (si din cate stiu are) nu iti trebuie niciun adaptor. Doar daca farul tau are 5 pini in loc de 4. Eu am taiat firele si am pus papuci pe fiecare pin si apoi i-am bagat direct in far, fara niciun adaptor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now