Guest emy4jc

unde as putea gasi si la ce pret ?

12 posts in this topic

este un v40 din 2001, si cum drumurile noastre sunt bune .... ete ce s-a intamplat. :P unde o pot gasi  si cat ma costa? sau mai bine renunt la ea?  :D

ms,

emy

post-0-12877847440188_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se gaseste decat integral spoilerul, si este in jur de 700RON (include kitul de montaj si instructiunile).

Share this post


Link to post
Share on other sites

si mie mi s-a rupt o bucata de vreo 15 cm din el si am fost un tip sa mi-l faca si mi-a cerut 50 euro, dar deocamdata nu

am avut bani. il face din plastic, nu din fibra de sticla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezi ca poate chestia aia iti directioneaza ceva flux de aer catre motor. sa nu te pomenesti ca se supraincalzeste sau mai rau sa iti creasca coeficientul aerodinamic li implicit consumul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit! Nu obtureaza absolut nimic...practic,spoilerul acela este compus din 2 parti simetrice, iar "buza" mascheaza intr-un mod elegant imbinarea lor! ;)

Nici eu nu am avut-o cand am cumparat masina, iar  locul acela era acoperit cu un bandou ornamental... :D

Te pot ajuta, insa dureaza... Keep in touch! ;)

post-289-12877847455315_thumb.jpg

post-289-12877847467241_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

gasiti la primus separat. aia din mijloc costa 100ron

Share this post


Link to post
Share on other sites

da dar la mine lipseste si partea dreapta, sau mai bine zis e rupta, pana la urma am dat-o jos, nu arata rau :P

emil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am patit la fel.Am lipit-o cu fibra la Stil Plast Bacau care probabil au puncte de lucru in mai multe orase din tara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now