Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FBogdan

Caut sa achizitionez V50 sau V40

4 posts in this topic

Salut!

Desi detin un Volvo V50 2.0 D, doresc inca un break in familie, asa ca daca tot m-am obisnuit cu Volvo si constat ca-mi place, m-am gandit sa mai caut una.

Cerinte:

V40 fabricatie 2000-2003 diesel sau benzina pana in 2000 cmc, fara rugina si fara erori majore pe tester (va fi testata). Preferabil cu climatronic, nu AC.

V50 fabricatie 2004-2005 musai 2.0 diesel fara DPF (nu ma intereseaza alta motorizare diesel) sau 1.8 benzina, fara rugina, musai cu climatronic si comenzi pe volan (cruise control + control unitate audio).

Bugetul e de maxim 5000 Euro pentru un V50, cu tot cu taxa de mediu daca e cazul. In cazul V40, bugetul scade bineinteles.

Nu ma intereseaza cati km are masina daca se prezinta bine si nu are erori grave pe tester.

Astept oferte interesante! Pot oferi si un Ford KA cu AC si instalatie GPL omologata pe el la schimb + diferenta din partea mea.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Merci thor, insa are AC si eu vreau cu clima in principiu. Nu vad de ce mi-as lua teapa la V50, intr-un buget de 5000 Eur ar trebui sa gasesc ceva la cum se invarte piata acum (e foarte jos).

Rog inchiderea acestui topic, vad ca am deschis de 2 ori pe aceeasi tema. Probabil din cauza ca am scris de pe telefon si poate am dat click de 2 ori pe posteaza.

Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

S40 V40 au si clima. Am eu unul

Sent from Nokia 3310i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites