Bogdan ST

New kid in the block. Un nou XC70 în Brașov.

2 posts in this topic

Vă salut,

Înainte de a apela la experiența întâimergătorilor Volvo-iști permiteți-mi să mă prezint.

Bogdan T, 30 și x de ani :), tată a trei copii, posesor de XC70 D5 205CP...cutie automată....ajungem și la asta.

Înainte de Volvo, Skoda Superb 2008 (actualmente de vânzare, nu-mi permit să postez anunțul aici) o mașină de familie ideală (pentru o berlină). Preț, fiabilitate, comfort, putere, lipită de asfalt, spațiu, spațiu....spațiu. DAR...

- vreau rulotă (am trei copii, s-ar putea să ne luam și un câine), rulotă care va depăși 1500 kg;

- avem o căsuță undeva la țară, într-un loc frumos dar cu drumuri de ev mediu, unde deja am agățat pragul Skodei și i-am luat din fustele de plastic. Când ploua aveam emoții dacă mai pot ajunge a doua zi la muncă.

- acum un an mi-am zis că dacă următoare mașină n-o să fie tot un superb 4x4 atunci va fi un XC70

Așadar, Volvo XC70, mă bucur să vă cunosc.

Cât despre cutia automată, am o hibă care îmi dă emoții, dar n-aș vrea să postez unde nu trebuie. Dacă îmi puteți indica unde să pun întrebarea aș aprecia. Mulțumesc.

Numai bine tuturor!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare si bine ai venit in club . Problema o poti posta in sectiunea v70/ xc70 , rasfoieste intai forumul (search), poate regasesti probleme similare .

App de xc 70 , superba masina , urmatoatea mea alegere (in cel mai rau caz un v70)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now