Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

aislinn

Vand S40 T5 AWD

13 posts in this topic

An fabricatie 2005, istoric service la reprezentantele Volvo din Timisoara si Bucuresti, impecabila tehnic, revizii facute intre 8 -10000 km, distributie schimbata la 180000 km, ambreiaj la 195000km,, discuri, placute frana noi. Toate reparatiile au fost facute cu piese de origine.

Roti vara pe 18, de iarna pe 16; ambele cu jante OE de aliaj si anvelope Michelin.

Admisie/ evacuare sport, masina se poate vedea in Timisoara sau Constanta ocazional.

Pret 6500 euro

IMG_20150723_202004.jpg

IMG_20150723_202055.jpg

IMG_20150723_201903.jpg

IMG_20150723_201915.jpg

IMG_20150723_201951.jpg

IMG_20150723_201915.jpg

IMG_20150723_202032.jpg

IMG_20150723_201845.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

....si cum ar trebui sa te contacteze un eventual cumparator ?

mesaj pe forum crezi ca e greu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel de greu e sa citesti regulamentul unde scrie ca este OBLIGATORIU sa lasi date de contact, si vad ca ti-a fost.

Ai 24h la dispozitie sa completezi anuntul sau consideram ca nu esti atat de interesat sa o vinzi cat sa iti pastram anuntul aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jante OE de FORD

anuntul se adreseaza strict cunoscatorilor  pt. care nu exista dubii ca jantele de pe masina sunt echipare originala de Ford, cunoscatori care stiu ca S 40 are platforma comuna cu Ford Focus, Mazda 3 si care inteleg ca jantele OE respecta alte standarde fata de cele after market. 

 

P.S. As  aprecia comentariile stict on-topic, comentariile de genul celor de mai sus : telepatie, nu te putem contacta din punctul meu de vedeerre sunt penibile

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel de greu e sa citesti regulamentul unde scrie ca este OBLIGATORIU sa lasi date de contact, si vad ca ti-a fost.

Ai 24h la dispozitie sa completezi anuntul sau consideram ca nu esti atat de interesat sa o vinzi cat sa iti pastram anuntul aici

0730131616

mihaiciutureanu@yahoo.com

mihai.ciutureanu@gmail.com

 De ajuns?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

anuntul se adreseaza strict cunoscatorilor  pt. care nu exista dubii ca jantele de pe masina sunt echipare originala de Ford, cunoscatori care stiu ca S 40 are platforma comuna cu Ford Focus, Mazda 3 si care inteleg ca jantele OE respecta alte standarde fata de cele after market. 

 

 

Ai specificat jante OE, jantele OE care zici tu ca le ai nu sunt OE Volvo. 

Ai dreptate, sunt OE, dar de ford...

Vad ca ai scris ca ai admisie sport, nu ne arati si noua ? Ca masina pare stock :unsure:

Masina are taxa de mediu achitata? Recuperata/Nerecuperata?


Spor la vanzare :excl:

 

*nu sunt cunoscatori pe aici

Nu-ti mai poluez topicul, am incheiat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu sint cunoscator si imi cer scuze ca ma bag poate aiurea. 

Masina e cumparata de tine din tara? 

S40 T5 AWD mie nu-mi spune nimic. Poate doar ca e benzina. 

Taxa de timbru? Achitat/neachitat. 

Ceva indoituri din trafic? 

 

Daca tu iti axezi anuntul doar pentru cunoscatori, mult succes. Eu personal urasc formularea asta. Sintem pe un forum de marca, insa parca e putin cam mult sa presupui ca toti de aici cunosc detalii gen care a fost platforma comuna la nus care marci pentru o masina din 2005. Eu personal am ales sa nu ma interesez de detaliile astea. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic...

..probabil ,daca ar pune anuntul  cum il numesc eu "beton" cred  ca multi cunoscatori de pe acest forum ar avea niste cuvinte de spus in sinea lor , probabil ,sau cei care nu sint cunoscatori dar care citesc anuntul atent ar putea face niste aprofundari in ideea ca i-ar interesa masina si ar stii pe ce dau banii...pt acest model de masina detaliile sint imperios necesare plus poze detaliate,etc ...ce este frumos si bine expus  se vinde ,insa mai conteaza si pretul.....

Este doar un comentariu simplu ,in rest multa sansa si bafta la vinzare...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai specificat jante OE, jantele OE care zici tu ca le ai nu sunt OE Volvo. 

Ai dreptate, sunt OE, dar de ford...

Vad ca ai scris ca ai admisie sport, nu ne arati si noua ? Ca masina pare stock :unsure:

Masina are taxa de mediu achitata? Recuperata/Nerecuperata?


Spor la vanzare :excl:

 

*nu sunt cunoscatori pe aici

Nu-ti mai poluez topicul, am incheiat.

http://www.knfilters.com/mobile/mProduct.aspx?prod=69-9000TS  

IMG_20150928_160510.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu sint cunoscator si imi cer scuze ca ma bag poate aiurea. 

Masina e cumparata de tine din tara? 

S40 T5 AWD mie nu-mi spune nimic. Poate doar ca e benzina. 

Taxa de timbru? Achitat/neachitat. 

Ceva indoituri din trafic? 

 

Daca tu iti axezi anuntul doar pentru cunoscatori, mult succes. Eu personal urasc formularea asta. Sintem pe un forum de marca, insa parca e putin cam mult sa presupui ca toti de aici cunosc detalii gen care a fost platforma comuna la nus care marci pentru o masina din 2005. Eu personal am ales sa nu ma interesez de detaliile astea. 

 

2521 cmc, 5 cilindri in linie, 220 cp, 320 nm, benzina, tracțiune integrală, cumpărată din țară de noua, al 3-lea proprietar, timbru mediu neplătit, lovită ușă stânga spate de al 2-lea proprietar, revopsită integral de mine în 2014 deoarece vopseaua era matuita.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites