alex

City Safety XC60

18 posts in this topic

Un + mare pe care compania volvo il primeste de la mine  ;D

Un sistem de siguranta in plus pentru volvo.Exceptionala idee!

E foarte usor de utilizat,cu sageata care indica <la dreapta>,accelerezi ,iar de pe <space> pui frana.  ;).Incearca prima data cu City Safety off, iar cu el on,nu o sa mai ai nevoie de <space>(brake)  ;) .

p.s: sunt convins ca nu o sa puteti sa-l "atingeti" pe cel din fata,cu City Safety ON,si uite asa i-am facut si reclama  :D

http://www.volvocars.com/intl/campaigns/Misc/Pages/XC60Launch.aspx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am incercat di rasputeri sa-i dau un sut la ala din fata dar nicicum nu a mers. PArerea mea e ca e un sistem f bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai ma dispera ala din spate cu farurile si clanxonul lui de ....mama masii de disperat!!!! Suna de nebun, am tot incercat sa-l determin sa ma loveasca dar nu am reusit :(.

Si nu reusesc nici cum sa prind macar 20km/h  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bleah ce accente au: Loeeeve?!? Si cum ii spun la Ion ala  ;D Iohan Beeenkeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place sunetu' cand "intra" city safety,e acelasi cu cel de la <seat belt> (sofer) S60  ;D

Mi' se pare asa deeeeee, "cald"...  ::)  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare nu ar putea fi adaugat ca un accesoriu suplimentar si pe celelalte modele Volvo? Ar fi "fair" sa nu ne oblige sa cumparam xc60 pentru aceasta optiune...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca functioneaza ca si la S60 e clar..... ;D

bordurile astea(de S60 cel putin)... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

City Safe nu e o inovatie VOLVO. Ei doar au implementat standart pe XC60, ceea ce e bine. Daca vrei si tu sa-ti montezi pe masina gasesti kituri de instalare pe net o gramada.....Si sigur nu te costa ca si la reprezentanta..... E doar un radar cu laser si un modul suplimentar pe BAS (Brake Assist).

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratilor credeti ca degeaba zic astia volvo for life? poi de aia ii zic. ca ii intereseaza nimicurile astea cu viata celor care conduc volvo si a lu aia care risca sa iasa sifonati daca intra intr-un volvo. Un BIG THUMSBS UP din nou pentru VOLVO.

PS: nici mie nu mi-a iesit sa ma pocneasca ala din spate oricat am incercat (o fi avut city safe on)

Share this post


Link to post
Share on other sites

care e treaba cu city safe? eu nu am gasit nimic de genu asta pe pagina :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

care e treaba cu city safe? eu nu am gasit nimic de genu asta pe pagina :(

daca vrei sa te ' joci ' putin,cauta mai amanuntit si o sa gasesti ...  ;)

ps,cand intri pe site,tu esti pe luna iunie(June) ,ca sa gasesti city safety trebuie 'sa fii' pe luna aprilie (April) -> le gasesti in partea dreapta sus(un gen de toolbar) ,dupa toate astea ,un ENTER (in dreapta sus) ar fi suficient...

Succes!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai sa mor io!

Un site auto mai misto ca la Volvo n-am vazut nicaieri. Ce idei au astia! ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now