Sebybran

Unitate dvd v50 2006

10 posts in this topic

Salut..ma poate ajuta cineva cu un sfat si anume cum bag dvd-ul in unitatea din torpedo?am dat fanta în jos..mi-a aparut pe display ca am actionat..dar mai departe...nimic...trebuie sa tragă dvd..sau trebuie impins..nu stiu..rog ajutor..am masina de 3 luni..pup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Trebuie impins dvd- ul un pic. Il trage dupa aia singur. Dupa care de ridicat manual usita înapoi.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu am aceeasi problema si nu il trage. am introdus dvd-ul pana la capat si degeaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nu fie altul in unitate pe care nu il scoate. la mine mere ok. intr-adevar trebuie doar putin impins si il inghite singur. doar usita se manevreaza manual, jos/sus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut..da..urmeaza sa il dau jos sa vad..intrebare...acel ecran..oare suporta si altceva?cum pot sa vad altceva pe el..videoclip..ceva..ca oricum navigator cu harta romania pe 2006 nu exista asa ca..e degeaba.. merci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...am vazut si eu asta Cristi dar cum a facut sau cine face?...bine..asta daca imi mai arde dupa ce rezolv cu acceleratia...merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine ce si cum nu stiu , dar dupa cum functioneaza sistemul (si info-ul scris la video) as crede ca este ceva de la volvo , sau un modul (cum era pe v70/s60 2002 <) 

Edited by Cristi Muresan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 4 minute, Cristi Muresan a spus:

#offtopic pentru banii aia ma dau jos de 275 de ori si ma uit daca e pana acolo si imi pot lua si o bere de fiecare data din portbagaj :) 

 

 asta am gasit eu si mi se pare mai ok decat cel de mai sus dar nicio idee despre costuri sau cine ar putea sa iti procure asa ceva , cu siguranta montajul e greu (NU IMPOSIBIL) si necesita un timp mai mare pentru montare dar se poate.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now