Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ratacta

volvo s40

9 posts in this topic

am luat un s40 din 98 cu 2500 euro .............. ce parere aveti masina a avut 2 propietari ............. are 200000 de km ........ motor de 1600 .a si e rulata doar in spania .... la pretul asta ce parere aveti ? asi fi gasit ceva mai bun?........ multumesc anticipat pt raspunsuri. ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios sa vad cum arata...

ne poti delecta cu cateva poze (interior/exterior) !?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o afacere buna, zic eu!! La banii astia luai o Solenza  :iconpuke: . Problema e, ca daca nu e inmatriculata in Romania, te mai costa vreo o mie si ceva de euro. Dar parerea mea e, ca ai facut o afacere buna!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da costa cam 1500 inmatricularea dar idea e ca am rezidenta in spania si asi putea circula cu numerele de spania ............... sau ma insel? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

da costa cam 1500 inmatricularea dar idea e ca am rezidenta in spania si asi putea circula cu numerele de spania ............... sau ma insel? ???

Daca ai rezidenta poti, sa circuli linistit cu masina ramanand cu nr. de Spania, nu-ti mai ´´arunca´´ banii pe inmatriculat in Romania! Doar in caz ca vrei sa o revinzi aici ar trebui sa o inmatriculezi. Si cred ca Inspectia Tehnica Periodica -ITP poti sa o faci si la un RAR de la noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios sa vad cum arata...

pai asta din poza ........... o sa revin cu mai multe poze ..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ratacta,ma refeream la DETALII (starea in care ii,zgarieturi,vopsea,tapiterie,etc)...  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

taxa e de vreo 3000 de euro pt inmatricularea in romania, pt motor de 1,6 euro 2

la banii astia oricum e f ieftina, dar conteaza si starea in care e masina, asa k pune niste poze sa vedem si noi ce si cum

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ratacta de prin ce zona esti poate ne vedem pe aici pe strazi cu masinile putin ? merge zic eu dar cam multi km

uite eu sincer sa fiu pe V40 T4 200 de cai automata  din 18.06.1999 am dat 3500E bani in mana cu 77.300 km  dupa negocieri si negocieri dar cu acte m-am dus aproape in 4000E + 200E euro schimbat un tampon la motor + 400E planetara dreapta urmeaza sa o schimb zilele astea ca mi-o venit asigurarea si e mai importanta ca planetara .. :D cu toate ca masina o tin in garaj am alta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0