Sign in to follow this  
Followers 0
alexpopeystar68

A schimbat cineva airbaguri-le ?

11 posts in this topic

Imi da eroare la scaunele de pe un model mai vechi si ma gandeam

sa le schimb cu cele de la scaunele originale, la care nu aveam eroare

 oare se poate ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai schimbi tapiteria? Acum vrei sa schimbi airbagurile????

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D  Pai nu se potriveste, santurile din burete sunt la distante diferite, am masurat;

incerc sa ma carpesc cum pot sa scap odata de eroarea din bord; daca poti sa ma

ajuti duminica ti-asi fi recunoscator; de cand am acceptat interiorul asta am toate belele

din lume; cum se spune, capul face, capul trage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti dau eu tapiteria pe care o vroiai cu 200 lei si e modelul ca al tau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma rezolvat paunionut, am si incalzire si a rezolvat si airbagurile intrun mod foarte

elegant si estetic, nu am cuvinte sa-i multumesc; iti multumesc pentru oferta.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

george_S40 :

Dar bancheta o mai ai ? ca mea e fara tetiere, asa e moda pe la Iasi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 9 ore, alexpopeystar68 a spus:

 

........asa e moda pe la Iasi ...

Va inteleg supararea,stimate d-le Alex,acum 3 poate 4 ani am comandat ceasuri cu inele cromate modelul 2003-2004 pentru S40,din Germania, pentru care am platit 150 de euro.Am primit ceasurile,insa cu geamul/plasticul/cadranul,cum vreti sa-i spuneti,spart.La intrebarea mea,stiti ce raspuns am primit?.....,,Pentru 150 de euro,ce credeai ca primesti?ceasuri noi-noute?,,

Am inghitit in sec,asta e,am zis,nici nu a vrut sa auda de restituirea sumei sau altceva la schimb(ceea ce domnul Ciprian v-a propus dumneavoastra),asa ca a trebuit sa caut in continuare,adica sa arunc alti bani pentru un MOFT de-al meu(ca si dumneavoastra de altfel).

Asa ca eu ,cel putin ,cred ca deja exagerati,stiu ca 150 de lei pentru un pensionar sunt o gramada de bani,dar cand vrea sa-si satisfaca astfel de MOFTURI,este totusi, cu dus-intors,povestea asta.......

Imi cer scuze pentru off.............

Daca vreti va ofer eu un interior complet de pe un S40 2002 cu scaune incalzite,culoare beige......ABSOLUT GRATUIT!!!

interiorul a fost destul de ingrijit(nu prezinta rupturi sau taieturi)....

 

Edited by mario74
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti multumesc mult, ma simt emotionat, dar nu mai este cazul, am rezolvat cat de cat; 

problema era ca am fost dus de nas ... si nu era un moft, ci o necesitate, mai am 

putin si ma declar multumit; e chiar insultator ce raspuns ai primit; asi fi nerecunoscator

fata de munca lui paunionut sa  schimb din nou interiorul; nu am pus problema banilor 

desi nu ma dau afara din casa, ci faptul ca nu mi s-au mentionat defectele, le-asi 

fi refuzat si tot tambalaul n-ar fi avut loc, asta nu-mi place deloc, sa fiu pus in postura

de fraier; nu vreau sa-mi restituie banii, pur si simplu nu vreau sa mai am deaface cu el,

mi se pare chiar jignitor cum pune problema; dar vreau sa intelegi ca, la varsta mea, orice

problema se amplifica ... deh, mamboooo(sorogit).  ;D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fac un pic de offtopic , am patit-o si eu cu ciprian , mi-a trimis niste parasolare cu gaurele , decolorate , si cand am spus ca i le trimit inapoi ca arata de tot kkt-u a fost de acord (cu mici insistente din partea mea) am suportat costurile de transport si aia e . 

Oricum suma restituita pe parasolare . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0