Sign in to follow this  
Followers 0
flaviuscristea

Cotiera- motiv desfacere?

8 posts in this topic

Salut,

Am scos azi suportul de pahare sa il curat si am observat ca sub el este un mic capac care se poate scoate. Si se vede umblat acolo, pt ca are o clema rupta si lipseste(abia azi observ) si un mic capacel din spate de la frana de mana. Cam ce motive ar fi sa se desfaca toata partea de sub cotiera? Ce se afla dedesubt? printre plastice se vede ceva cu galben pe care scrie "danger"/warning" Se mai observa si ca nu sunt foarte stranse bine toate lucrurile pe acolo.

Multumesc,

Flavius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calculator airbag, timonerie, mufe bricheta, cablu auxiliar, plus alte cabluri care au cuple sub consola...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 13 minute, paunionutz a spus:

Calculator airbag, timonerie, mufe bricheta, cablu auxiliar, plus alte cabluri care au cuple sub consola...

Asta cu calculatorul de airbag ma sperie... Mersi de info

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate verfica cumva daca un airbag a fost sarit? Acum devin paranoia, dar observ ca la scaunul sofer sus se desprinde cusatura......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai....ai eroare de airbag? Daca a fost sarit si inlocuit, nu ai ce sa vezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am eroare...dar in loc sa puna airbag ar fi putut sa puna o simpla rezistenta sau ceva de genu si sa stearga crash data din computerul de airbag. Cred..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi putut. Nu poti sa le verifici decat fizic-vizual. Pe tester nu-ti spune daca este airbag sau rezistenta

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0