BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Ea... 9 ani ?!  :toothy1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru danyx 4 redbull cu placere ...scz daca am fost deplasat dar sunt constient ca nu sunt complet maturizat si poate probabil o sa am ceva probleme cu socializarea rapida dar cu alcel mesaj speram sa aud incurajar si alte alea nu ca am crezut eu nu stiu ce dar .....ca na m-ati lasat fara replica vezi despre ce vorbeam

9 ani are masinutza mea "blackbeauty" este din 2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina bre ;D  

Oricum dubios cum aleg tinerii din ziua de azi volvo si nu S40 ci S80 ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ca este  mai ieftin,nu te-ai prins :D :D :D

ce limuzina iti iei cu 5-7mii  :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh... pai nenea Roskat are cat... 21 ? Intreaba-l pe el ce "probleme" a avut cu socializarea... Si a fost intrunire intermediara ! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si ori de cite ori voi avea placerea sa ma intilnesc cu Danix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum gata voi fii prezent joia asta la ora 18 la polivalenta.....Masina nu am luat-o ca e limuzina si ca e ieftina ....celor prezentzi joi o sa le povestesc cum s-a intamplat ..a fost dragoste la prima vedere si conducere ..se face  una cu soseaua si tu una cu masina ..si un 8000 de euro plus o restaurare de 80mil nu cred ca e ieftin ......dar pasiunea si dragostea cere sacrifici...sunt potolit si vreau o familie ... sunt de 3 ani cu cineva si lucram la un volvist mic asa ca e si masina de familie incapatoare etc.....

Dar dubios are de ce fii pentru ca am prieteni care au masini sport etc....dar dragostea nu tine cont de nimik iubesc masina ea ma iubeste asta simt...si nu as da-o nici macar pe un GL sau alte masini tari ale momentului

Ne vedem joi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh... pai nenea Roskat are cat... 21 ? Intreaba-l pe el ce "probleme" a avut cu socializarea... Si a fost intrunire intermediara ! ;D

Nenea roskat are 19 ani si avea cont de pe forum de la 17  ;)

Am fost si la o intalnire nationala (intermediara) si m-am simtit super.

04WYS te asteptam la nationala din septembrie la vatra dornei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inalnirea din septembrie e in dezbatere oficiala cu sotia , dar pana acum cam 85% sigur cand akit 100%

Sa te prind pe mes ca ai zis sa vb acolo un pic si eu chiar vreau asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topic

04WYS, spune-i ca intalnirea nationala ai cumparat-o odata cu masina ,altfel trebuie sa o returnezi  ;D:D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba chiar mai mult este parte integrala a masinii nou achizitionate, si ca fara ea (adica intalnirea) nu se poate  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok pe sotie am convins-o dar pana nu depun avansul nu zic nimik.

apropo la polivalenta joi ...dar parcarea accea e imensa va gasesc sau imi dati un puct de reper maine voi fii acolo sigur (sa nu uit de rebul.....si Midnight Caller  sa nu uite de cele 2 sepci si un stiker)

:77:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum urci dealul spre Polivalenta prima parcare in dreapta, o sa vezi multe Volvo adunate, sper sa mai prinzi loc ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

crezi ca o sa fie la fel de aglomerat si astazi?(eu unul ,astazi muncesc dupaamiaza,asa ca nu pot sa servesc) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu vezi cu cald si bine este afara, toata lumea o sa vina ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum urci dealul spre Polivalenta prima parcare in dreapta, o sa vezi multe Volvo adunate, sper sa mai prinzi loc ;D

Si pana imi iese si mie masina de la reparat un ditamai mastodontul prin multimea de volvo-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vrut sa zic ca pentru a nu se simti KPAX stingher printre atatea Volvo, o sa vin si eu cu masina de servici  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit ca al meu tank e bine venit deoarece se preconizeaza parca o iesire de offroad si pentru orice eventualitate ar fi bine sa fie prezenta la acea iesire si un mastodont din asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci .....care striga PREZENT azi ?  ;)

Claudiu , esti prezent ?....iti aduc 2 baieti pt fetita ta ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci .....care striga PREZENT azi ?  ;)

Claudiu , esti prezent ?....iti aduc 2 baieti pt fetita ta ? ;D

sigur,astazi sunt liber,si vi si cu fetele :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin fara fete sau baieti dar aduc seminte ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca vin si eu, dar sa vedem unde ne pozitionam pentru ca la Polivalenta este targ pentru copii, se inchide la 7 seara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IAR E TARG DE COPII ?!  :machinegun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now