8 posts in this topic

Bună seara ! As dori sa mi spuneti ce probleme as putea intampina,la un volvo c30 motor 1.6 benzină. Luni merg sa vad o astfel de masina in Bucuresti.

 Va multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

postează un link cu anunțul..poate cunoaștem mașina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu fie masina care a sarit in Dambovita ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mistocuta masina. Nu stiu nimic de ea, doar ca anuntul este foooarte vechi. Intre timp poate masina suferit modificari, etc. Sa fi atenta la verificare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost si am vazut masina cu ceva luni in urma si cand am vazut'o eu nu avea capacele spalatoarelor farurilor, bara spate era putin crapata, grila fata era crapata/ rupta, vopseaua avea pete peste tot de la rahatei de pasare (desi o spalase chiar atunci) si pielea ecologica de pe cotiera era rupta. Era seara si atat am reusit sa observ. In rest, din punct de vedere mecanic, mi s'a parut ca ambreiajul prindea foarte sus si masina trepida variabil la relanti (deci relantiul nu era constant la aceeasi turatie). Nu stiu ce inseamna asta, nu prea le am cu mecanica, dar mie mi s'a parut un comportament neobisnuit al motorului. Ti'as recomanda ca mai intai so o verifici amanuntit intr'un service, asta daca te gandesti sa o cumperi. Spor

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now