Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kp0n3

Cumpar Volvo

6 posts in this topic

Cumpar autoturism Volvo an dupa 2006 cu carte service si km reali (chiar daca sunt peste 250-300 de mii) revizii la zi.

Pret maxim 4200 euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Cat ai da pe un:

C30 / kinetic / 1.6d / 2007 / 140.oookm / ultima revizie acum 7 zile / decent intretinut.

 

LE: Pozele sunt de acum cateva ore - scuza-mi jegul :) 

WhatsApp Image 2017-03-05 at 20.21.06.jpeg

WhatsApp Image 2017-03-05 at 20.21.10.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un v50 din Decembrie 2006 cu 180000 km , distribuția făcută la 150000 . Mașina vine in plus cu un set de cauciucuri de iarna montate pe jante de tabla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 06/03/2017 at 6:23 PM, ovidiuioana a spus:

Un v50 din Decembrie 2006 cu 180000 km , distribuția făcută la 150000 . Mașina vine in plus cu un set de cauciucuri de iarna montate pe jante de tabla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Va salut.Niste poze se poate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Scuze pentru intarzâiere. Eu sunt plecat din țara .. Șofer.. Poze o sa-l rog pe fimiu sa se ocupe el zilele astea și sa le posteze la profilul meu. O sa ajung in țara pe 5 Aprilie si atunci pun mașina oficial la vânzare . Dar dacă vrei sa o vezi , mașina e in Râmnicu-Vâlcea . Nu are nici un fel de probleme, s-au băgat o grămada de bani in ea .. schimbat toți rulmenții telescoape distribuția făcută la Ford Vâlcea !! NU SUNT SAMSAR! Mașina se da fiindaca nu e folosită (mai am un logan diesel) . Putem discuta mai mult pe messenger sau watshapp Profilul meu este Ovidiu Ioana, iar tel este 00447481758944

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 02.03.2017 at 3:51 PM, Kp0n3 a spus:

Cumpar autoturism Volvo an dupa 2006 cu carte service si km reali (chiar daca sunt peste 250-300 de mii) revizii la zi.

Pret maxim 4200 euro

Salut,

Daca mai pui 500 e, o dau eu.

V50,1.6d, 2007, 150.000 km, cruise, telefon, navigatie ( dar fara harti ro ), dpf off fizic si din soft, anvelope de vara/iarna foarte bune.

Masina este foarte intretinuta. Am schimbat la ea: distributie cu pompa apa; curea accesorii, turbina reconditionata, egr, filtre, ulei ( inclusiv cel de la cutie ), lichid frana, tampoane motor. Mai sunt si alte maruntisuri ( montat senzori parcare, etc. )

Am bagat numai piese de calitate ( am toate facturile ), dupa indelungi studii. Am alimentat doar cu motorina EVO diesel de la MOL ( singura de la noi care se importa ).

O am de 2 ani ( de la 127.000 km ) si parca ma bate gandul sa iau un V70. Fostul proprietar a adus-o de afara si a tinut-o 4 ani. Era navigator si nu prea a mers cu ea.

Cand am luat-o de la el, erau schimbate toate amortizoarele ( am facut testul la itp si a iesit 100% ).

Am gasit acum doar o singura poza.

 

 

IMG_2125 3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites