Sign in to follow this  
Followers 0
diesel_x

Cei mai noi dintre cei mai noi :)

12 posts in this topic

Salut numele meu este Alex! Detin un Volvo S40 T5 automat ma rog nu eu, e al mamei mele, dar ea n-are permis deci..... ;D! Poate o sa aibe....sper sa nu  ;D:D! Ma bucur sa ma aflu printre voi! Salutare la toata lumea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi ! Frumoasa masina,motorizarea spune tot  :P

Sa o conduci ,multi km fara probleme !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur sa te cunosc, iti multumesc pt gandurile bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !  Masina mamei e traznet dar ar trebui convinsa ca e cam de barbati...poate i-si ia alta mai putin nervoasa.Mai bine asa decit sa nu ia permisul... :3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre ´´obsedatii´´ de Volvo, caci eu asa ma consider. Sper in continuare sa ramai soferul acelei super-masini (deci fii la dispozitia mamei ca sofer  ;) ) . Eu la varsta de 19 ani conduceam o Dacie din 1971! Dar tu te poti considera un privilegiat!! Sa conduci cu grija ´´utilajul´´ ;) caci tu esti tanar iar masina frumoasa si puternica, si sa aveti grija unul de altul!! Sa nu bravezi...!

Inca odata ´´Bine ai venit!!´´

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa ma laud ;D dar masina asta in oras nu vede mai mult de 50-60! si pe afara 100!! Pot sa spun ca pentru varsta de 19 ani sunt cuminte...mai ales cu o herghelie de cai sub capota! Si da sunt obsedat de aceasta masina este o bijuterie.....

PS: tata are masina lui  :D :D (tucson) si cand a mers cu volvo-ul a zis ca el nu se mai urca in caruta aia :D :D :D :D deci in consecinta il vinde :D....deci probabil o sa fie 2 volvo-uri in familie!! T5-ul pt el ca de.....e mai nervos de fel.....si c30 pt noi(eu+mama)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Felicitari tie si mamei pt achizitie. 

  Sa o stapaniti sanatosi si sa va bucurati de ea.

  numai bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit!

masina i a cui are cheile in buzunar!

felicitari pentru parinti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ms frumos! Oricum nu le dau masina  ::) ::)  ;D ;D RAAAAAAAAAR de tot  :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai grija ce faci cu astfel de masina in oras, tentatiile sunt mari iar stalpii multi si desi .

Toti am avut 19 ani si iti uram sa ajungi si tu la varsta noastra .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred că nu are rost să te mai plictisesc ÅŸi eu cu sfaturi, deÅŸi toate au fost perfect valabile, aÅŸa că bine ai venit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pt sfaturi, am sa tin cont de ele8) ::)! Dar daca nu eram sanatos la cap fiti siguri ca nu pupam sa merg cu masina asta  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0