Sign in to follow this  
Followers 0
Guest alex1960

reprezentanta CONSTANTA

4 posts in this topic

Daca vreti sa dati bani de pomana veniti la reprezentanta VOLVO Constanta , str. Baba Novac , nr. 78 . Eu m-am dus bou si am plecat asemenea , dar cu 80 ron mai putin in buzunar , bani pentru tester ( sau ma rog ...) Se pare ca nu au pe cineva care sa stie sa dea un diagnostic unei masini dupa ce un calculator le spune ceva , ei stiu ce , pentru ca tu nu ai voie sa stai langa masina ta , fiind un mare secret cum se uita ei ca prostii pe monitor . Deci dragilor folositi cu incredere reprezentanta VOLVO Constanta daca aveti de schimbat uleiul la motor , un filtru de aer , de completat lichidul de spalare parbriz si cam atat . Va las cu necazurile voastre , bafta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietene sa stii ca ai mare dreptate. Am trait si eu ceva experiente neplacute cu reprezentanta Constanta. Sunt praf. Tu ai scapat ieftin dar mie mi-au schimbat piesa de 1600 ron si masina merge la fel de prost. Nu stiu ce sa ma fac. Daca stii un service bun in C-ta care repara Volvo spune-mi si mie sau macar o reprezentanta decenta in tara asta.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca la OVIDIU pe varianta , este un service bun , patron un baiat pe nume Titi , si are si un electrician bunicel ,preturi la fel , singura problema este ca e cam aglomerat dar poate te descurci . Bafta!

fostul ALEX1960

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt din Cta.  din 2006 posesorul unui V40. recunosc ca nu am avut probleme cu  masina, am schimbat doar uleiul, curele, role, filtre, placute, cu alte cuvinte numicuri- la DEGA. Baieti sunt de treaba, meseriasi si au cu ce si cu cine mai bine zis.

La ei se poate comanda piesele; mecanica, tabla, vopsitorie in cuptor, electric etc.

daca vreti  va dau nr. meu de tel si vorbim 0746249994 George.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0