Xan

Vreau un S60

3 posts in this topic

Salutare baieti. Imi cer scuze ca am intrat in comunitate fara sa am un volvo personal, dar imi doresc foarte tare un s60....si speram sa l gasesc pe aici, pt ca de pe olx sau autovit nu prea as vrea sa l cumpar, stiti cum stau lucrurile pe acolo mai ales cu km reali. Asa ca astept ofertele voastre. M ar interesa un volvo s60 cu anul de fabricatie dupa 2012. Ms

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, tinere!:)

Greu se desparte cineva de masina sa prea repede iar pe site-urile specificate ,masinile dupa 2012 aduse sint aproximativ 90% ce au  au kilometrajul intinerit  si per total costa  la fel sau un pic mai ieftine decit in tara de unde sint cumparate.Poti gasi si masini reusite insa la preturi mai mari .

Totusi ce suma de bani aproximativa aloci pentru viitoarea masina ,culoare ,rulaj ,optionale,carte service etc.?Asa sa  cumperi o masina cum trebuie  nu te fixezi pe o suma fixa de la bun inceput dar masina sa aiba " de toate".

Edited by 1984

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare, multumesc pt raspuns. Nu mi am facut un buget exact, dar am studiat ofertele de pe site urile din Ro si din strainatate sa mi fac o idee in legatura cu pretul lor. Astept ofertele si vedem atunci cum decurg discutiile si negocierile in functie de masina oferita. Culoarea chiar nu conteaza, ma intereseaza sa fie intretinuta, sa fie de 1.6 indiferent daca e diesel sau benzina, sa aiba carte service cu km verificabili si dotari clar...cat mai multr :)))).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now