Sign in to follow this  
Followers 0
Guest volvo c70

volvo c70

4 posts in this topic

merita un volvo c70 model 2002,cabrio 2.4t,230 cp full option 10.000euro+taxa de prima inmatriculare?????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Cred ca s-a mai discutat subiectul....Intrebarea este, de ce nu ar merita ? Este Euro 3, taxa mica si masina superba. Bineinteles ca de banii astia poti sa-ti cumperi si un Passat.... Tu alegi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut....raspunsul pt aceasta intrebare e in ograda ta......tu ce crezi, mai exact ce simti daca urci la volanul c70-ului.......acolo e si raspunsul...................(am dat 9000 euro pt taxe pt o "epava" de 850 veche de 11 ani......primit cadou........daca a meritat????........ :thumbsup2:..........ca lumea ma crede nebun ???? ei si???....ei nu au condus niciodata un 850  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut....raspunsul pt aceasta intrebare e in ograda ta......tu ce crezi, mai exact ce simti daca urci la volanul c70-ului.......acolo e si raspunsul...................(am dat 9000 euro pt taxe pt o "epava" de 850 veche de 11 ani......primit cadou........daca a meritat????........ :thumbsup2:..........ca lumea ma crede nebun ???? ei si???....ei nu au condus niciodata un 850  :smile:

unde pot vedea niste poze cu "epava"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0