Guest linux

Se Merita sau Nu ? , VOLVO 460 2.0 GLE

6 posts in this topic

Am un prieten Foarte bun care are un VOLVO 460 2.0 GLE Benzina , inmatriculat si adus din italia.

Vrea sa il vanda cu 1300 Euro .

Din cate am inteles eu are cartea verde valabila pana la sfarsitu lui 2007 si Rovinieta de italia valabila  pana in decembrie 2007 ,

Ca dotari are: Aer conditionat , scaune invelite pe jumate din Piele , ABS , AIR-BAG , Jante de aliaj, Cutie manuala in 5 Trepte, Geamuri electrice.

Are Geamu din fata fisurat intr-o parte jos. Si masca de plastic din fata este sparta la numar.

Se merita sa dau 1300 Euro pe el ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vezi cate e taxa de prima inmatriculare... Daca cu totul sare de 3500Eur-4000Eur, eu zic sa te reorientezi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt masina ta ...... motor 2000 cmc (cred ca e din 1994), non-euro, taxa e in jur de 3000 euro . cred ca se merita sa o iei doar daca mai ai una la fel . tu decizi . succes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu ca musca'n lapte..... I'tzi ofer eu un 850.... la 3850 neg... ;) asta daca nu tzii sa'tzi cumperi masina de peste hotare (al meu este inmatriculat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum am zis pretul este negociabil..... asa ca..... daaaaaaaaaaaaaaaaaa......... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now