Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

betty

Cumpar proiectoare S60

4 posts in this topic

Salut! Are careva de vanzare proiectoare pentru S60 model 2001? De asemenea ma intereseaza si capacelul din bara fata care acopera dispozitivul pentru tractare. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti pot oferi de la firma TYC, la pretul de 195RON/buc, din stoc. Daca vrei originale, anunta-ma, insa nu cred ca renteaza avand in vedere cate pietre sunt pe drumuri in Romania, si cat de mari sunt sansele sa ti se sparga iar. De asemenea spune-mi daca il mai ai pe cel vechi, pentru ca astea s-ar putea sa vina fara soclu de bec.

Bafta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original costa 600RON bucata si bine zice Alex ca nu se merita. Tot asa se sparge si tot asa vede....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Da, le vreau pe cele de la TYC. Le am si pe cele vechi, care s-au spart pe interior, se observa numai daca te uiti sub masina. Nu am observat ca sunt stricate decat cand am vrut sa le aprind. Cred ca le-am distrus pe drumul Drajna-Slobozia, era o portiune in lucru si mi-au sarit niste pietre. As repara-o pe Casco dar nu stiu cum sa explic incidentul si asa ca nu ma mai complic. Zi-mi cand si unde sa vin cu masina, sa vezi despre ce-i vorba si sa cumpar proiectoarele.

Share this post


Link to post
Share on other sites