Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kadudu

Vand Volvo S60 D5

4 posts in this topic

La sfarsitul lunii vine C 30- ul si cum numarul de masini depaseste numarul soferilor din familie, trebuie redus ;D;D, prin urmare:

VAND Volvo S60 D5 din 2002, negru metalizat, 173000 km, tapiserie piele, scaune electrice, oglinzi electrice incalzite si rertactabile electric, DSTC, o garmada de airbaguri si sisteme de siguranta (ca doar e Volvo), dublu climatronic cu IAQS, cruise control, proiectoare de ceata, folie Lumar. HU 803 (dolby pro logic cu amplificator extern de 4 x 75W). Mai are o gramada de chestiute marunte si destepte de care am uitat sa scriu.

Pt cei interesati pretul e 12700 euro negociabil in limita rezonabilului.

Mai multe detalii la tel 0744794041 Claudiu

Pozele urmeaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu ca nu e treaba mea, dar nu e cam mare diferenta intre S60 si C30?....ma refer la spatiu in masina si la portbagaj, intreb si eu ca nu am mai auzit de o persoana care sa treaca de la o masina mare la un mica, ci tocmai invers.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina nu e pentru mine, ci pentru maica-mea. Vreau sa vand unul dintre cele doua S60- uri pentru ca, odata cu venirea C 30-ului o sa fie cam 1,3 masini/ membru de familie si oricat mi-ar place Volvo chiar sa tin bani blocati intr-una nu e cea mai avntajoasa solutie pe moment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Personal sunt in cautare de S60.Primul pas a fost inscrierea aici , desi nu detin inca un Volvo.

As prefera unul mai nou , dar nu se stie niciodata....Poti pune te rog niste poze ( de preferinta mai detaliate).

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites