Guest radu baboi

Salut

6 posts in this topic

Salut ma numesc Radu Baboi, locuiesc in Bucuresti si sunt pe cale sa-mi cumpar un Volvo 460.

Astfel chiar daca inca nu sunt posesorul unui Volvo va rog sa ma primiti si pe mine ca ucenic in cercul vostru!

Mai multe despre masina pe care o voi achizitiona am scris la categoria la care ma voi incadra si sunt sigur ca voi primi cele mai bune indrumari de la voi.

Multumesc ca existati, de voi se leaga in mare masura luarea deciziei de a-mi cumpara aceasta masina!

Cele bune tuturor!

Radu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , bine ai venit si felicitari pentru decizia pe care ai luat-o!

Simte-te ca intre prieteni: aici vei gasi intotdeauna un sfat, o mana intinsa si o atmosfera care creeaza dependenta! ;)

Best, avx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vei regreta achizitia.

In ceea ce priveste dependenta... eu m-am ferit de droguri, de bautura (m-am prins la tigari doar), de internet mai mult de 2h pe zi pana am dat de acest site si mi-am luat Volvo. Asa ca ai grija ;D

Pe aceasta cale tin sa ma felicit si eu pt. achizitia facuta  :kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, Raducule, si sa ai sedere placuta !!! Sa ai parte de bucurii cu masinuta, daca pana la urma te hotarasti s-o achizitionezi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, multumesc tuturor pentru primire!

masina mea vine la inceputul lunii viitoare, sper ca prima joi din august sa fiu si eu prezent la Polivalenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now