Catalin76

Lovita....

19 posts in this topic

Uitati-va cum am gasit-o pe saracutza in parcare dimineata  :( :'(

post-1089-12877848957354_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pacat. cei care se preteaza la asa ceva sint niste tarani.

imi pare rau masinuta ta. sper ca se poate rezolva usor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camion sau mai mult ca sigur masina de gunoi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SI eu am zis ca masina de gunoi... Locul de parcare este al doilea langa tomberoane......

Cine stie unde ma pot duce (probabil la noapte sa nu fie aglom.) la acc.usoare sect.3? Am inteles ca undeva pe langa targul Vitan...stie cineva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Du-te la Candiano Popescu. Scapi repede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar daca locuiesc in sect.3 si parcarea era in sect.3????

La candiano p. este non stop? ma gandesc sa merg noaptea ca sa nu prind aglom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai dreptate cu sectoarele, nu prea stiu sigur in care e incadrat C. Popescu, dar stiu doar ca pentru un accident usor in zona Vitan spre Popesti Leordeni, am scapat repede. Pe de alta parte era in preajma lui 1 Decembrie parca si erau celelalte sectii inchise... Daca mai e cineva de prin Sect. 3 sa sara in ajutor va rog !

PS: Oricum poti declara ca ai gasit-o lovita in parcare oriunde ti-e mai aproape sectia de politie. Nu investigheaza ei oricum nimic, doar iti dau dovada pentru reparatii... Asa ca nu te complica inutil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata--multumesc pt.ajutor...am fost la pol. la circa 12. Era numia o pers. in fata. Am rezolvat-o. Mi-a zis politistul ca dovada de rep. este val. numai in tara (eu plec pe 1 aug. in Turcia) si ca s-ar putea sa am pb- la vama pe afara..Deci sa vad unde o repar asa de repede...sa vad cum se misca astia cu CASCO...daca nu...stie cineva vreun tinichigiu ok? sa o faca si repede?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau ca nu am vazut mai devreme postul. Pentru accidente usoare , sector 3, se poate rezolva cu constatarea la politie la circa de pe Bd. Baba Novac (nu stiu numarul sectiei, din pacate).

Imi pare rau pentru masinuta ta. Bafta la reparatie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci mult Laura. Acolo am fost aseara. Stie cineva daca pot sa am probleme in afara tarii (Bulgaria si Turcia) din cauza loviturii asteia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat timp ai dovada de la politie, nu cred... Nelu ? Ne poti ajuta ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a spus de la Politie ca dovada este valabila numai pe teritoriul Romaniei.

Asa ca voi avea emotii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

shi a mea e un pic indoita in spate shi am iesit cu ea! acum cum iti e norocul! la turci nu cred ca ai probleme, poate la bulgari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vrut sa o fac pe banii mei sa nu mai apelez la Casco ca dureaza si eu pe 1 plec. Azi am fost prin 3 service-uri. Cat credeti ca mi-au cerut pt. ce ati vazut???.. cel mai mic ~ 550 RON, cel mai mult(la unu' in curte!!!) 1300 RON. :-\

PLec asa si o fac pe Casco cand vin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil... mai ales ca eram si in costum ca am fugit cateva ore de la servici. ;D

n-ai cu cine ba...n-ai cu cine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca e un pret "prea mare" sa stii... "cuta" e adanca si e pe linia masinii, daca vrei sa-ti iasa ca noua si sa mai pui si revopsitul intregii aripi spate sa stii ca chiar nu e un pret mare. Pana in 10 mil. cu tot cu manopera si vopsea consider acceptabil pentru ce ai tu acolo, sa stii... Parerea mea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ca ai dreptate Midnight Caller... dar oricum nu imi mai vine sa dau bani din buzunar acum... nu stiu poate ca ma asteptam eu la un alt pret si m-au socat astia...

Oricum o las pt. cei de la CASCO ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now