Sign in to follow this  
Followers 0
volvo

UNITA sunt foarte buni

11 posts in this topic

salut!

cei de la unita niciodata nu au facut nazuri

bravo lor!

intr-un an de zile am avut la ei vreo 7 dosare.

nu a fost nici o problema

felicitari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-ti spun eu de unita. Un cioroi cu o duba cu carlig a dat cu spatele si mi-a facut fata zob la un passat. Cei de la unita au zis ca nu-i adevarat. M-a costat 2000 euro reparatia. Motiv pt care si acum, dupa 2 ani le mai invoc rudele feminine de gradul 1. Toti sunt o apa si un pamant. Cand inchei polita, sunt in stare sa te pupe undeva, la evenimente nu dau 2 bani pe tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am avut un accident acum vre-o 2 luni bineinteles nu din vina mea iar cel vinovat avea asigurare la unita dupa toate procedurie (Constatare, etc...),cei de la unita mi-au dat tot de inlocuit, am ajuns cu masina in service, cei de la volvo au facut si eui constatarea pe partea de mecanica iar cei de la unita au dat ok-ul in 24 de ore. Dupa ce m-au tinut cei de la volvo 2 luni cu masina in service (pe motiv ba ca nu au timp sa lucreze....ba ca nu au venit piesele... ba ca trebuie sa faca reconstatare) am reusit sa imi iau si eu masina din service bine inteles am platit eu reparatia ca sa pot ridica amsina mai repede(reparatia a costat aprox 6000 de euro) si a doua zi m-am dus cu toate actele necesare la unita, le-am depus iar intr-o saptamana am avut banii in cont. am o parere foarte buna despre unita sunt foarte rapizi si nu trateaza oamenii cu indifereenta. nota 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul apreciez Unita.

Am avut dauna totala la un Opel Astra si s-au miscat cu banii in termenul din contract.

Am avut un pic inima stransa, ca nu mai trecusem prin vreun accident pana atunci, dar s-a rezolvat lejer.

In consecinta, la Volvo, am Casco la Unita din nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut dauna totala la un Opel Astra si s-au miscat cu banii in termenul din contract.

cat timp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 saptamani in cap ( contract - 15 zile lucratoare)

Si a fost totusi o suma : 8.500 Euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti grija ca societatii unita i-a fost ridicat dreptul de a incheia RCA-uri.Vedeti sa nu picati in plasa vreunui agent care si-a pastrat ceva polite si chitante!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0