Guest sifak

Salut la toata lumea - Volvo rulz ;)

4 posts in this topic

Pai , tinand cont ca aceasta categorie este ' sa ne cunoastem ' , incep prin a ma prezenta si anume ,ma numesc Catalin ,sunt de undeva de prin Suceava si pot sa zic ca sunt fan consecvent volvo ..

Pe scurt , ca si o povestioara , pot sa zic ca am avut timp de 6 ani un Volvo 460 Gl  din '93 si cu care m-am inteles mai mult decat bine  , a fost o masina de care m-am indragostit si cu care am facut destui kilometri , sofatul fiind o placere ..motorul era 1.8 benzina , 90 CP , cum se faceau pe atunci ,dar puteam sa am parte de un mod sportiv cat si elegant in acelasi timp ,o masina cu care le puteai face"pe toate" ... ce sa zic , mi-a placut fapt pentru care mi-am achizitionat recent din Jermanica un Volvo v50 , 2.0 diesel , o masina care mi-a atras atentia si , binenteles o masina pe care mi-am putut-o permite ..este din a10a 2004 , kilometri n-are multi ,pe la vreo 129.000 , si cu care pana in prezent am facut 4 mii eu ..

Cum bine stiti ,dotarile-s dotari  ,am full pe ea de la navigatie incorporata ,scaune incalzite , sistem audio ,car kit culman , xenoane , etc etc ..sunt multumit si sunt sigur ca o sa fie ok in continuare...

cand ai spus Volvo ,ai spus totul (:

salut si ne mai auzim pe forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-o stapanesti sanatos Cataline si sa ne vedem pe la nationale !!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stapinesti sanatos masina si bine ai venit.

:hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now