Sign in to follow this  
Followers 0
Guest RomanianSoldier

diferente dotari s40 2001

2 posts in this topic

Am un S40 d model 2001 si am observat ca exista modele asemanatoare cu dotari (care imi pareau a fi standard) diferite; de ex: cel pe care il detin nu are, intre scaune, inaintea manerului pt. frana de mana, suporturi de pahare, ci doar o trapa ingusta care inchide/deschide o camera de depozitare, la fel de ingusta... Totodata, am observat ca alte modele asemanatoare au, deasupra radiocd-ului, un buton actionat prin rotire care nu stiu la ce foloseste si pe care modelul meu nu il are (are o mini-magazie de depozitare, fara acoperire)... Intrebari cu privire la cele relatate mai sus: 1. Este, pur si simplu, o chestiune de dotari, iar modelul meu este cel mai "chel", sau au fost create modele cu dotari standard diferite? 2. Este costisitor sa inlocuiesc magazia de depozitare dintre scaune cu suporturi de pahare? si 3. La ce foloseste acel buton situat deasupra radiocd-ului?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai pune niste poze ,cred ca ne-am putea da seama mai usor.Butonul ala de care zici ,cred ca e de la computerul de bord.Nu cred ca merita sa schimbi magazia,ca doar nu esti la bar... ;D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0